TVP odpowiada na "Tylko nie mów nikomu". Kurski pokazał zwiastun
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zct9V5GENIg
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 31 Stycznia 2020

TVP odpowiada na "Tylko nie mów nikomu". Kurski pokazał zwiastun

TVP szykuje własną wersję głośnego filmu braci Sekielskich, dotykającego pedofilii w Kościele. Opowiadający o pedofilii w świecie elit film Telewizji Polskiej zatytułowany "Nic się nie stało" nadchodzi. "Będzie dym", zapowiada Jacek Kurski.

"Film Sylwestra Latkowskiego »Nic się nie stało« o pedofilii i hipokryzji w środowisku celebrytów już wkrótce w TVP", pisze na Twitterze Jacek Kurski, załączając pierwszy zwiastun produkcji, której reżyserem jest właśnie wspomniany Sylwester Latkowski.

Tak o swoim filmie pisał na Facebooku reżyser produkcji TVP: "To będzie opowieść o bezsilności. W 2005 r. zrealizowałem film »Pedofile«. Od tamtego czasu przyglądałem się blisko kilku sprawom. Nic się nie zmienia. Bogaci i wpływowi omijają prawo i czują się bezkarni. Zajmując się pedofilią wśród elit, tylko się obrywa".

Magda Gessler udostępniła nagranie z rejonu objętego koronawirusem. Przerażająca sytuacjaMagda Gessler udostępniła nagranie z rejonu objętego koronawirusem. Przerażająca sytuacjaCzytaj dalej

TVP: odpowiedź na lewicową propagandę

Jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery filmu. Na oficjalnym profilu produkcji na Twitterze, gdzie umieszczono zdjęcie z planu, zaznaczono jednak, że był to jeden z ostatnich dni zdjęciowych.

Nic Się Nie Stało

"Gdy atakuje się społeczeństwo propagandą lewicową - pokazujemy, jak to wygląda od kulis w reportażu »Inwazja«. Gdy próbuje się zredukować problem pedofilii do księży, przypominamy film »Pedofilia« Latkowskiego", powiedział Kurski w rozmowie z tygodnikiem "Sieci", przypominając o innych dokumentach Telewizji Polskiej. Wspomniana "Inwazja" została pokazana tuż przed wyborami. Materiał dotyczył demonstracji na rzecz praw środowisk LGBT. Jak zaznacza onet.pl, wyemitowanie filmu Latkowskiego "Pedofilia" z 2005 roku jest z kolei odpowiedzią na film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu".

Kurski zaręcza, że film "Nic się nie stało" nadchodzi i bez wątpienia będzie "wstrząsający". Prezes TVP obiecuje, że "będzie dym".

Warto dodać, że kolejna odsłona głośnego filmu Sekielskich również jest w drodze. Premiera jest planowana na koniec lutego 2020 r. Projekt nosi nazwę "Zabawa w chowanego".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Użytkownicy diesli mogą być naprawdę źli. Będą poważnie przepłacać za ropę

2. LOT podjął decyzję ws. lotów do Chin. Nalegało wielu Polaków

3. Zły czas dla Patryka Jakiego. Policja weszła do mieszkania jego brata, usłyszał zarzuty

4. Tomasz Sekielski nie wytrzymał. Kurski straci nerwy widząc, co wymyślił

5. Nastolatka walczy o życie żubra. Wydano na niego wyrok, każdy może pomóc

6. Bardzo zła wiadomość dla emerytów. Nie pomogą 13-tki, ani 500 plus dla seniorów