TVP - Sylwester Marzeń. https://www.facebook.com/TVP2pl/Źródło: https://www.facebook.com/TVP2pl/
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 4 Stycznia 2020

To nie koniec "Sylwestra Marzeń". TVP daje czadu

TVP jest świadome, że jej "Sylwester Marzeń" zdeklasował konkurencję. Widzowie, którzy jednak wybrali konkurencyjne stacje i nie zdecydowali się na imprezę sylwestrową z TVP 2, będą mogli nadrobić zaległości. Telewizja Polska ani myśli dać nam o nim zapomnieć.

Transmisję z "Sylwestra Marzeń" oglądało 4,96 mln ludzi. Drugi w tym zestawieniu Polsat zgromadził przed telewizorami nieco ponad 2 mln widzów, a TVN jedynie 1,3 mln. Tak wynika z danych telemetrycznych Nielsen Audience Measurement. Kurski zatrudnił Zenka Martyniuka, Marylę Rodowicz i sprowadził do Polski Natalię Oreiro. Uradowany wynikami oglądalności, dziękował telewidzom, mylił czwórkę z szóstką (zdaniem prezesa TVP transmisję śledziło 6 mln osób), a teraz postanowił pokazywać go Polakom przez najbliższy miesiąc.

Jest kontynuacja dramatycznej historii. Joanna Szczepkowska nie poddała się w obliczu tragedii drugiego człowiekaJest kontynuacja dramatycznej historii. Joanna Szczepkowska nie poddała się w obliczu tragedii drugiego człowiekaCzytaj dalej

TVP nie kończy zabawy sylwestrowej

Jeśli spojrzymy na rozpiskę powtórek "Sylwestra Marzeń" w TVP planowanych na styczeń, szybko zdamy sobie sprawę, że Telewizja Polska umożliwia nam powtórne przeżywanie sylwestrowych emocji przynajmniej co drugi, trzeci dzień. Zenka Martyniuka (którego zdaniem Kurskiego śledziło na ekranie ponad 8 milionów widzów) choćby dziś możemy ujrzeć ponownie trzykrotnie. Wystarczy, że 12:25 odpalimy TVP Polonia, o 20:45 przełączymy na TVP Rozrywka, a 15 minut przed północą ponownie zdecydujemy się na kanał dedykowany amerykańskiej polonii. Jeśli informację tę przeczytacie zbyt późno, nic straconego! Już jutro bowiem kolejne trzy spotkania z wykonawcami z zakopiańskiej sceny.

Sytuacja utrzyma się przez cały styczeń. Ludzie pragnący przypomnieć sobie playback Natalii Orieiro powinni przede wszystkim śledzić TVP Rozrywka. Późnonocnych powtórek nie zabraknie też na TVP HD.

Wszystko wskazuje na to, że na styczniu się nie skończy. Już drugiego lutego w programie widzimy bowiem kolejną powtórkę z "Sylwestra Marzeń", a wraz z nim "znakomite koncerty, moc rozrywki i humoru na najwyższym poziomie".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala

3. Iberion - grupa mediowa przyszłości

4. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion

5. TVP odpowiada za materiały o Aleksandrze Dulkiewicz. "Nic im o tym nie wiadomo"

6. Smutne wiadomości. Dariusz Sawicki przegrał walkę z nowotworem

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News