TVP Info
Źródło: Twitter
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 11 Grudnia 2019

Kiedy bardzo chcesz podwyżkę. Show dziennikarzy w TVP Info

TVP, tak jak stacje komercyjne, organizuje swojego sylwestra. Choć grudzień dopiero się rozpoczyna, przygotowania do imprezy ruszyły pełną parą a jej zapowiedzi emitowane są zarówno na antenie, jak i w mediach społecznościowych. Jedna z nich, krążąca po Twitterze, wzbudza mieszane uczucia.

"Sylwester Marzeń" emitowany będzie na antenie TVP2. W Zakopanem wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk i Bayer Full. Prezes TVP nie kryje swojej ekscytacji.

 - Trzy lata temu nie przypuszczaliśmy, że będzie tak fantastyczny sukces i że uda się wykreować markę narodowego Sylwestra, a stało się to już praktycznie po pierwszym roku. Trzeba mieć marzenia i trzeba mieć determinację. Sylwester w Zakopanem był pierwszy, potem wpadliśmy na pomysł na kolejne formaty rozrywkowe i wszystko się udało - mówił na konferencji prasowej Jacek Kurski.

Widziałeś taką torbę przy drodze? Natychmiast zawróćWidziałeś taką torbę przy drodze? Natychmiast zawróćCzytaj dalej

TVP Info: dziwna zapowiedź sylwestra

Internet obiegło nagranie, na którym dwójka prowadzących, zapowiada "Sylwestra Marzeń". Rafał Brzozowski i Aleksander Sikora odbyli ze sobą, co najmniej dziwną rozmowę.

 - "Sylwester Marzeń" z Dwójką jest tak niesamowity i budzi tak wielke zainteresowanie, że potrzebna jest odrębna konferencja, którą niniejszym czynimy właśnie - zaczął Rafał Brzozowski. Jego sceniczny partner najwyraźniej stwierdził, że to zbyt mały komplement, wypowiedziany w stronę przełożonych.

 - A ja bym tak się pokusił, żeby odważniej trochę, że "Sylwester Marzeń" z Dwójką, nawet podniosę głos, to prawdziwa petarda! - powiedział Aleksander Sikora.

To jednak nie wystarczyło. Prowadzący zaczęli zadawać sobie pytania, któż to stoi za tak genialnym pomysłem. Odpowiedzieli (sami sobie), że wskazaną osobą, jest oczywiście Jacek Kurski. W tej chwili kamera skierowana została na prezesa TVP a w tle słychać było gromkie brawa. Internauci nie podzielili entuzjazmu prowadzących.

 - Wiadro wazeliny i tylko palce u stóp wystają - brzmi jeden z najlżejszych komentarzy pod filmem.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie

2. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej

3. Przykra prawda o państwu Gucwińskich. Na jaw wyszła lata po ich telewizyjnym debiucie

4. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"

5. Przestępstwo na urodzinach Radio Maryja? Tadeusz Rydzyk w centrum afery

6. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii