TVP Info nadal zaskakuje
Źródło:wiadomości TVP
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 11 Lutego 2020

Który "pasek grozy" TVP Info jest waszym ulubionym?

TVP Info słynie ze swoich "pasków grozy".

Przygotowaliśmy dla Was zaktualizowany, subiektywny ranking naszych ulubionych "pasków grozy" w formie filmu, który znajdziecie nad artykułem. Pojawiły się one w ostatnich latach na antenie publicznej telewizji informacyjnej.

Dziennikarz TVP próbował zadawać Nowackiej niewygodne pytania. Nagranie z Sejmu podbija internetDziennikarz TVP próbował zadawać Nowackiej niewygodne pytania. Nagranie z Sejmu podbija internetCzytaj dalej

TVP Info zaskakuje "paskami grozy"

Od czasu przejęcia prezesury zarządu TVP przez Jacka Kurskiego, narracja państwowych mediów radykalnie się zaostrzyła. Dla niektórych jest to powodem do protestów, dla innych - do żartów. W internecie znaleźć możemy kilka generatorów osławionych pasków. Z tego powodu często internauci nie są pewni autentyczności screenów z TVP, na które natrafiają w sieci. Wszystkie paski przedstawione na naszym filmie pojawiły się jednak na antenie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat

2. Rozwód w rodzinie królewskiej, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Skandal jakich mało. Polski Kościół ustalił horrendalne ceny za pogrzeb, niektórzy nie zarobią tyle w ciągu całego roku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News