Źródło:ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 13 Stycznia 2020

Tylko u nas: Wiemy, który dziennikarz TVP mógł doprowadzić do hospitalizacji pracownicy Senatu

TVP Info od jakiegoś czasu pozostaje na wojennej ścieżce z przedstawicielami Senatu. Na Twitterze Izby pojawiło się właśnie nagranie, przedstawiające skandaliczne zachowanie dziennikarzy. Małgorzata Daszczyk, dyrektor gabinetu Tomasza Grodzkiego, miała zostać uderzona w głowę kamerą.

- Skandaliczne zachowanie ekipy @tvp_info wobec dyrektor gabinetu Marszałka Senatu! Małgorzata Daszczyk została uderzona w głowę kamerą. Obecnie przebywa w szpitalu. Złożyliśmy wniosek o odebranie akredytacji prasowych dla ekipy, biorącej udział w zdarzeniu - czytamy we wpisie, umieszczonym na Twitterze Senatu.

O komentarz poprosiliśmy Jakuba Stefaniaka, wicedyrektora Centrum Informacyjnego Senatu.

Skandaliczna akcja TVP. Kobieta została uderzona w głowę, przebywa w szpitaluSkandaliczna akcja TVP. Kobieta została uderzona w głowę, przebywa w szpitaluCzytaj dalej

TVP Info przyczyniło się do hospitalizacji dyrektor gabinetu Grodzkiego?

- Ekipy, które poruszały się do tej pory w obrębie budynków sejmowych, były to zazwyczaj ekipy doświadczone i ja pierwszy raz widzę taką sytuację w ostatnich latach, nie wiem, czym jest spowodowana. Jako Centrum Informacyjne Senatu będziemy wnioskować, aby ci panowie nie mogli się po tym budynku poruszać, bo stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia przebywających w nim osób - powiedział nam Jakub Stefaniak.

Wicedyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu przyznał, że choć nie rozpoznaje operatora kamery, wie że dziennikarzem, który się z nim poruszał był Miłosz Kłeczek, korespondent sejmowy TVP. Dziennikarz przeszedł do Telewizji Polskiej z Superstacji. Od czasu zmiany pracy zdążył zasłynąć m.in. sprzeczką z Rafałem Trzaskowskim, podczas której nie chciał się przedstawić. Kilka dni temu doszło do spięcia między nim a Tomaszem Grodzkim. Dziennikarz zapytał Marszałka Senatu podczas konferencji o to, kto opłaca jego adwokata, Jacka Dubois.

- Jest pan po prostu bezczelny - usłyszał od Grodzkiego.

ZOBACZ TAKŻE:

1. "Wypłata 13. emerytury obniży nasze przyszłe świadczenia". Polacy teraz dostaną pieniądze, a potem zostaną z niczym?

2. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"

3. Justynie Kowalczyk puściły nerwy. Mocno odpowiedziała fanowi

4. Ujawniono nowe szczegóły ws. mordercy Adamowicza. Przerażające ustalenia

5. Benedykt XVI ostrzega Franciszka. Spór między papieżami

6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News