TVP Info wyemitowało poruszający materiał. (zdj. Il. ) Instagram/ MamaGinekologŹródło: (zdj. Il. ) Instagram/ MamaGinekolog
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Maja 2020

TVP wydzwaniało do niej, ale nie chciała się wypowiedzieć. I tak pojawiła się na wizji, teraz jest przerażona

TVP Info zdecydowało się na wyemitowanie zaskakującego materiału. Wykorzystano do niego wizerunek osoby, która odmówiła wystąpienia na antenie medium. Teraz przerażona lekarka wytoczyła poważne oskarżenia. -Jest na mnie zlecenie - ostrzega.

Telewizja Polska wydaje jedne z najlepiej oglądanych programów informacyjnych. Popularność stacji przekłada się na ilość kierowanych zarzutów. Nie od dziś oburzeni widzowie oskarżają medium o stronniczość oraz faworyzowanie Prawa i Sprawiedliwości. Oliwy do ognia dolała informacja o "zjawisku takim jak Mama Ginekolog". Działalność znanej lekarki stała się powodem do kpin autorstwa Rafała Ziemkiewicza - prowadzącego "W tyle wizji".

Szymon Hołownia bardzo wulgarnie, nikt się nie spodziewał. Chodzi o żonęSzymon Hołownia bardzo wulgarnie, nikt się nie spodziewał. Chodzi o żonęCzytaj dalej

TVP Info zaskakuje ostatnim materiałem. Poszło o wybory prezydenckie

Wielu kandydatów w nadchodzących wyborach prezydenckich wciąż zażarcie walczy o poparcie Polek i Polaków. O swoich preferencjach politycznych otwarcie mówi wiele gwiazd mediów społecznościowych. Jedna z nich, Mama Ginekolog udzieliła poparcia dla Szymona Hołowni. Stało się to powodem licznych telefonów ze strony redaktorów medium. Wyśmiana lekarka opowiedziała o kulisach oburzającego materiału. To, co przekazała swoim sympatykom na Instagramie, przeraża. 

- Nie znaleźli żadnego haka na Szymona, więc chcą mu dowalić, pokazując kto go popiera [...]. Cała moja działalność została wyśmiana, to było wbicie szpili. zobaczcie, jacy debile popierają Szymona - tłumaczy Nicole Sochacki-Wójcicka funkcjonująca pod pseudonimem Mama Ginekolog.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
2. Prezydent zabiega o wypłatę odszkodowań. Mogą trafić do ponad 350 tys. Polaków

TVP Info, zdaniem lekarki wydało na nią zlecnie. - Czuję, że jest na mnie zlecenie z TVP. Szymon Hołownia cały czas zyskuje, ma realne szanse zostać prezydentem, o czym wam powiedział i dalej w to wierzę. - Ostrzega na swoich Instastories. Zarzuca redaktorowi Ziemkiewiczowi brak przygotowania do programu. - Nie mówię takich rzeczy, jak ten pan tutaj powiedział, że macie kupować dobrą bransoletkę, żeby urodzić pięknego zdrowego dzidziusia - odpowiada Mama Ginekolog. 

Sochacki-Wójcicka deklaruje, że jest gotowa do obalenia każdego argumentu, jaki przedstawiony został na antenie Telewizji Polskiej. - Dzwonili do mnie, pisali. Mówili, że jeżeli się nie wypowiem, to stworzą program albo artykuł bez mojej wypowiedzi, więc może lepiej, żebym się wypowiedziała. Tak to się robi w Polsce, ludzie - wyjaśniła oburzona lekarka. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne ulewy w siedmiu województwach. IMGW ostrzega przed niebezpiecznymi warunkami
  2. Urzędniczka zakażona koronawirusem. Ratusz wydał zalecenia, sanepid bada sprawę
  3. Warszawa. Ruszył kolejny Strajk Przedsiębiorców. Co tam się dzieje?
  4. Rząd nagle wprowadził bardzo ważne zmiany dotyczące każdego. Chodzi o komunikację miejską i konsekwencje
  5. Krystyna Pawłowicz w nocy opublikowała dziwne zdjęcia. Co jej się stało?
  6. Nowe zmiany w Polsce już w poniedziałek, wielu może się zaskoczyć. Jest potwierdzenie