TVP Info. TVP Info/W tyle wizji/28.11.20/ScreenŹródło: TVP Info/W tyle wizji/28.11.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 29 Listopada 2020

Zadzwoniła do TVP Info, na wizji wsparła Martę Lempart i rzuciła mocnym słowem. "Mam stuprocentowe prawo"

Stacja TVP Info mogła nie spodziewać się prokobiecego głosu na planie nagrań. Niespodziewanie do studia dodzwoniła się Oliwia ze Szczecina, które nie szczędziła ostrych słów na antenie. "Uważam, że mam stuprocentowe prawo, żeby powiedzieć temu rządowi w****dalać".

Telewizja Polska nie ustaje w nadawaniu obszernych relacji ze Strajków Kobiet. Liczne materiały przedstawiają przeklinającą inicjatorkę protestów oraz osoby, które mają rzekomo prowokować policję. TVP Info postanowiło pociągnąć temat drenowany przez "Wiadomości" TVP i poświęcić mu osobne wydanie "W tyle wizji". 

Jeden z nowszych projektów TVP Info przedstawia bieżące wydarzenia społeczno-polityczne w sposób żartobliwy i satyryczny. Audycje skierowane są głównie do osób o poglądach prawicowych lub centroprawicowych. Format umożliwia także przekazania głosu widzom poprzez rozmowę telefoniczną.

Jakimowicz przedrzeźniał Magdalenę Ogórek w programie na żywo, nie wytrzymała. Jakimowicz przedrzeźniał Magdalenę Ogórek w programie na żywo, nie wytrzymała. "Jarek, opamiętaj się"Czytaj dalej

Stacja TVP Info nie zdążyła ocenzurować słów feministki 

Pod numer do studia dodzwoniła się Oliwia ze Szczecina. Jej głos wybrzmiał chwilę po wyemitowaniu kolejnych materiałów, pozycjonujących uczestniczki zgromadzeń jako prowokatorki oraz osoby wulgarne. Kobieta początkowo zaznaczyła, że wypowiada się jako młoda dziewczyna. Dziennikarze TVP Info mogli liczyć, że mieszkanka Szczecina sprzeciwi się działaniom Strajku Kobiet. Chwilę później okazało się, że jest zupełnie inaczej.

- Chciałabym powiedzieć, że jako młoda osoba zdecydowanie popieram Martę Lempart. Chciałabym, żeby Pani Lempart została, tak jak to państwo ujęliście, naszym dyktatorem. Uważam, że mam stuprocentowe prawo, żeby powiedzieć temu rządowi w****dalać - podała Oliwia.

Aktorka Matylda Damięcka poturbowana na Strajku Kobiet. Oskarża policjanta, jest nagranieAktorka Matylda Damięcka poturbowana na Strajku Kobiet. Oskarża policjanta, jest nagranieCzytaj dalej

Prowadzący nie kryli zdziwienia. Początkowo Dorota Łosiewicz próbowała zwinnie odnieść się do wypowiedzi Oliwii, wskazując, że nikt nie odbiera jej prawa do przeklinania, jednak im może się to niepodobać. Chwilę później do akcji wkroczył Łęski. Do swojej rozmówczyni podszedł żartobliwie, podając, że młodzi zaczęli tęsknić za dyktaturą. 

 - Nie ma sensu krytykować tej młodej damy, tylko życzyć jej, żeby na tydzień była pod dyktaturą Marty Lempart. Zobaczymy, jakby wtedy piszczała - komentował dziennikarz TVP Info. Wtórowała mu Łosiewicz, według której Unia Europejska była zachwycona nową liderką państwa. - Życzymy pani wszystkiego dobrego - dodali na koniec. 

Do zdarzenia doszło na antenie TVP Info 28 listopada. Wydanie można znaleźć na platformie internetowej medium. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?

2. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
3. Już jutro w Lidlu kupisz pół wyposażenia domu supertanio. Artykuły bez których ani rusz
4. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

Chwilę później w TVP Info wyśmiewano propozycję Lewicy o zmianie definicji gwałtu. Według liderek progresywnej koalicji przestępstwem seksualnym jest każda czynność podjęta bez zgody drugiej strony. Prowadzący rozpoczęli żarty z udzielania zgody na piśmie oraz angażowania w sprawę notariusza. Zasugerowano także rzeczniczce klubu parlamentarnego, że mogłaby mieć problem z udokumentowaniem zgody na stosunek seksualny, jeśli jej partner oskarżyłby ją o gwałt. 

Jeden z materiałów, poprzedzający dyskusję "W tyle wizji", został opublikowany na Twitterze. Informowano, że zachowanie Lempart przekracza wszelkie granice, a organizacja demonstracji w dobie pandemii stanowi zagrożenia dla zdrowia i życia "wielu ludzi". 

Czarnek kazał kobietom rodzić dzieci i odkładać karierę. Nieznane fakty o jego żonie mogą zadziwiaćCzarnek kazał kobietom rodzić dzieci i odkładać karierę. Nieznane fakty o jego żonie mogą zadziwiaćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Stało się, w życie wszedł nowy obowiązek dotyczący maseczek. Idąc do pracy możesz się mocno zdziwić
  2. Makłowicz podczas podróży zaczął przecierać oczy. Odkrył wyjątkowy przepis na farsz do pierogów, absolutny hit
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Przez rok nie mówił nikomu. Przemek Kossakowski wyjawił swoją tajemnicę, trudno uwierzyć, niezwykły człowiek
  7. Wrota piekieł istnieją i płoną bezustannie od 50 lat. Dron wszystko nagrał, niewiarygodny widok

Źródło: [TVP Info/W tyle wizji]