TVP Info Karolina Pajączkowska. Instagram / Karolina PajączkowskaŹródło: Instagram / Karolina Pajączkowska
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 27 Sierpnia 2020

Dziennikarka TVP Info znalazła się w centrum ogromnej awantury. Teraz do mediów dotarły niespodziewane informacje

TVP Info w ostatnim czasie wypromowało na jedną ze swych największych gwiazd Karolinę Pajączkowską. Dziennikarka znalazła się w samym centrum niemałej awantury, gdy opublikowała w sieci wpis na temat seksizmu, z którym się spotyka. Teraz do mediów dotarły najnowsze wieści na temat jej zawodowej przyszłości.

TVP Info stało się miejscem pracy Karoliny Pajączkowskiej dopiero niedawno. Wcześniej pojawiała się bowiem w konkurencyjnym TVN24 BiS, gdzie trafiła w 2016 roku. W ostatnim czasie o dziennikarce zrobiło się wyjątkowo głośno głównie z powodu wpisu, jaki, wyraźnie poirytowana, zamieściła w mediach społecznościowych.

Groźny incydent z udziałem artystki znanej z serialu Klan. Niepokojące doniesienia, teraz ostrzega fanówGroźny incydent z udziałem artystki znanej z serialu Klan. Niepokojące doniesienia, teraz ostrzega fanówCzytaj dalej

TVP Info: kariera Karoliny Pajączkowskiej kwitnie

"Kolejna wrzawa na Twitterze... Tak więc miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem. Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę, bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe, żeby kobieta była ładna i inteligentna. Skoro noszę podkreślające figurę sukienki to znaczy, że nadaję się tylko do włoskiej telewizji Rai...", pisała Pajączkowska. W jednej ze swych wypowiedzi stwierdziła także, iż "uważa, że kobiety w mediach, w polityce, ogólnie na świeczniku w Polsce za bardzo próbują się upodobnić do mężczyzn", za co spadła na nią spora krytyka.

Jest ważne ostrzeżenie, może dotyczyć także ciebie. Jest ważne ostrzeżenie, może dotyczyć także ciebie. "Spożycie może prowadzić do choroby"Czytaj dalej

Ostatecznie na słowa dziennikarki odpowiedziało wielu użytkowników mediów społecznościowych, w tym koleżanki z branży. Doszło nawet do niezbyt przyjemnej wymiany zdań między Agnieszką Gozdyrą oraz Magdaleną Ogórek. W sprawę włączył się także między innymi Leszek Miller. Z czasem emocje wokół Pajączkowskiej nieco jednak ucichły. Jak się ostatecznie okazało, afera nie przeszkodziła jej w dalszym rozwoju kariery w TVP Info.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kwaśniewski nie chciał dalej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co się dzieje z Jolantą
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Rekordowy mandat dla polskiego kierowcy, kwota powala na ziemię. Niemcy nie mieli litości

W ostatnim czasie do mediów dotarły bowiem informacje o jej sukcesie zawodowym. Jak przekazano, dziennikarka poprowadzi kolejny, nowy program na antenie TVP Info. Tym razem chodzi o pasmo informacyjne, emitowane między godziną 3:00 i 4:00 w nocy, skierowane do widzów w Kanadzie oraz USA. Karolinie Pajączkowskiej na ekranie będzie towarzyszył Rafał Stańczyk, pracujący jako korespondent stacji w Waszyngtonie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Panika w tramwaju, pasażerowie uciekli. Zakażona kobieta szukała pomocy, chciała jechać do szpitala
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Przyłapali klienta sklepu na gorącym uczynku. Nie mieści się w głowie, co robił kobiecie między regałami

Źródło: Pudelek