TVP Info. TVP Info/Woronicza 17/ScreenŹródło: TVP Info/Woronicza 17/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Lipca 2020

Mocne starcie w TVP Info. Padły wyzwiska, nikt się nie spodziewał, że dojdzie do tak kuriozalnej sytuacji

TVP Info podczas emisji "Woronicza 17" odnotowało kolejne starcie obozu rządzącego z politykami opozycji. Dominik Tarczyński zarzuca przedstawicielom Platformy Obywatelskiej zniszczenie Polski. Deklarował, że są oni oszustami. Wytknął im też ostatnią przegraną w wyborach prezydenckich.

TVP Info podobnie jak TVN24 i Polsat News produkuje programy, w których goszczą przedstawiciele wszystkich partii znajdujących się w Sejmie. Podczas ostatniego wydania "Woronicza 17" posłowie Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz Platformy Obywatelskiej protestowali przeciwko obecności Dominika Tarczyńskiego w studiu telewizyjnym. Europoseł bardzo agresywnie zareagował na apele swoich polityczynych przeciwników. Padły ostre oskarżenia o oszustwa i "gangsterkę polityczną". 

Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: "Odreagowujesz kłamliwym atakiem na rodzinę"Czytaj dalej

TVP Info. Dominik Tarczyński uderzył w posłów opozycji

- Niszczyliście Polskę i to jest fakt. Przegracie kolejne wybory - odpowiadał na zarzuty Dominik Tarczyński. Na antenie TVP Info niejednokrotnie dochodziło do poważnych konfliktów między opozycją a partią rządząca. Napiętą atmosferę od kilku lat eskalują liczne skargi pod adresem Telewizji Polskiej. Opozycyjny parlamentarzyści deklarują, że medium jawnie faworyzuje członków Zjednoczonej Prawicy. Szczególne spięcie nastąpiło podczas ostatniej kampanii prezydenckiej.

We wsi dowiedzieli się, że Mariusz jest gejem. Jego życie jest zagrożone, robią zebrania pod domem, próbowali otruć psa. Potrzebna pomocWe wsi dowiedzieli się, że Mariusz jest gejem. Jego życie jest zagrożone, robią zebrania pod domem, próbowali otruć psa. Potrzebna pomocCzytaj dalej

- Miejscowość Opatów. Wasz człowiek, teraz już zarzutami, zmuszał ludzi do głosowania, wywołując presję. Nawet 90-letnia chora pani, została wniesiona z wózkiem do autokaru. Miała obowiązek zagłosować, bo jej syn pracował szkole. Proszę nie opowiadać, że były jakieś nieprawidłowości, które de facto nie mają wpływu na wynik wyborczy. To, co robiliście za rządów PO i PSL, to była gangsterka polityczna. Siódme przegrane wybory pokazują, że Polacy was nie chcą. Przyjmijcie wolę narodu. Zacznijcie pracować - wykrzykiwał na antenie TVP Info, Dominik Tarczyński.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Rozładuje ci się smartfon i zapłacisz karę 150 zł. Bezsensowny przepis będzie cię sporo kosztował

TVP Info ponownie gościło u siebie skandalizującego europarlamentarzystę Zjednoczonej Prawicy. Wyjaśnijmy, że Dominik Tarczyński został poproszony o stonowanie swoich wypowiedzi. Reprezentant Polskiego Stronnictwa Ludowego zaapelował o nieużywanie "jadowitego języka". Polityk mimo to nieustannie kierował ostre słowa pod adresem Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. - Panie Bejda. Jeszcze nie skończyłem, niech pan trzyma ciśnienie. Polska była faktycznie w ruinie za waszych czasów. Może się pan obrażać. Może mi pan zarzucać, że jestem niemiły. To nie jest przedszkole. To jest polityka i odpowiedzialność za państwo. Emocje powinny być obecne u każdego patrioty, który kocha Polskę - odpowiadał zdenerwowany Tarczyński na antenie TVP Info.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z TVP Info "Woronicza 17" z 26 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. IMGW ostrzega, burze nadciągają nad Mazowsze. Będzie gorąco i niebezpiecznie
  2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?
  3. Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyli
  4. Pracownica Tadeusza Rydzyka ujawniła kulisy działania toruńskiego imperium. Robią wrażenie
  5. Jarosław Kaczyński nie ma skrupułów. Dziennikarze dotarli do słów, które wypowiedział w kuluarach. Czeka nas polityczne trzęsienie ziemi?
  6. Krzysztof Jackowski nagrał niewiarygodny film nad polskim morzem. W jego słowa aż trudno uwierzyć

Źródło: [TVP Info]