TVP Info wycięło odpowiedź Rafała Trzaskowskiego, twierdząc, że nie odpowiedział na pytanie.. Screen z programu "#Jedziemy" 25.05.2020, 07:12. (tvp.info)Źródło: Screen z programu "#Jedziemy" 25.05.2020, 07:12. (tvp.info)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Czerwca 2020

Skandaliczna manipulacja w TVP Info. Rafał Trzaskowski znów publicznie oczerniony, sytuacja, jakiej nie było

TVP Info nie pała zbyt dużą sympatią do Rafała Trzaskowskiego. Straszenie podpisaną przez prezydenta Warszawy kartą LGBT czy wycinanie jego wypowiedzi z kontekstu nie dziwią już zapewne uważnego widza. Tym razem stacja wycięła jednak całą wypowiedź kandydata Koalicji Obywatelskiej, twierdząc, że nie odpowiedział na pytanie.

– Kandydaci w wyborach prezydenckich ruszyli w Polskę – mówił 25 maja prowadzący program "#Jedziemy" Michał Rachoń. – Prezydent Warszawy na spotkaniach z ludźmi musi odpowiadać m.in. na takie pytania – dodał, zapowiadając materiał z wystąpienia Trzaskowskiego dotyczący, rzecz jasna, największego straszaka Telewizji Polskiej – LGBT.

Atak na klientów jednego banku w Polsce. Uwaga, przestępcy zrobili się wyjątkowo przebiegliAtak na klientów jednego banku w Polsce. Uwaga, przestępcy zrobili się wyjątkowo przebiegliCzytaj dalej

TVP Info manipuluje wypowiedź Trzaskowskiego

Następnie otrzymaliśmy nagranie z pytania zadanemu kandydatowi na prezydenta przez jednego z rodziców. – Mam dwójkę dzieci. Czy wprowadzi pan ustawę LGBT do szkół? Czy ja będę musiał o tym uczyć dzieci albo nie puszczać je na lekcje? Jak to będzie wyglądało? – chciał wiedzieć obecny na majowym spotkaniu Rafała Trzaskowskiego mężczyzna.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Masz konto w PKO BP, ING, mBank? Prezesi alarmują, nadchodzą bolesne dla klientów zmiany, lepiej szykować portfele
2. Tragedia, 143 osoby nie żyją. Wiadomość z Polski wyciska łzy z oczu, przykre

TVP Info postanowiło wyciąć odpowiedź kandydata KO, pozostawiając z niej jedynie suche "dziękuję panu bardzo". Kolejno do akcji wszedł gospodarz programu. – Trudno jednak odwrócić się i odejść od pytań, które narzucają się w związku z polityką dotyczącą środowisk LGBT, jaką Rafał Trzaskowski prowadzi w urzędzie miasta Warszawy – zauważył Rachoń. I dodał: – Zasłanianie się dziećmi, mową nienawiści, walką z przemocą albo z telewizją to z pewnością wygodne wymówki.

Jeden z użytkowników Twittera odkrył jednak, że odpowiedź polityka wyglądała zgoła inaczej. – Niech się pan nie nabiera na manipulację telewizji rządowej, dlatego że to, co jest najważniejsze, to stać przy wszystkich mniejszościach – mówił Trzaskowski. – Wie pan, ile hejtu jest w szkołach? Wie pan, że są atakowane dzieciaki, które inaczej wyglądają, które mają inny kolor skóry, które mają inną orientację seksualną, które kibicują innemu klubowi?

– I dlatego musimy walczyć z nienawiścią i z hejtem – kontynuował najpoważniejszy rywal Andrzeja Dudy w nadchodzących wyborach. – I każdy prezydent, czy to prezydent miasta stołecznego Warszawy, czy to prezydent Rzeczypospolitej, powinien bronić mniejszości, bo na szczęście większość radzi sobie w Polsce dobrze – zakończył. Tego w TVP Info jednak nie pokazano. Manipulację stacji obejrzeć można pod tym LINKIEM.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znamy już marki aut najczęściej kradzione przez złodziei w Polsce. Możliwe, że twoje też jest na liście
  2. Kolejne pieniądze popłyną do Polaków. Prezydent właśnie podpisał ustawę. "Dudowe" 1400 plus
  3. Absurdalny atak Wiadomości TVP na Rafała Trzaskowskiego. Materiał przejdzie do historii, zadziwiające zarzuty
  4. Mateusz Morawiecki niespodziewanie zapytany o TVP. Padła zadziwiająca odpowiedź, zaatakował TVN
  5. Padła kluczowa deklaracja ministerstwa. Ważne informacje dla wszystkich uczniów, chodzi o naukę od września
  6. Urocza technologia na ratunek dzikich zwierząt. Nagranie robo-leniwca robi furorę w sieci

Źródło: tvp.info / twitter/@mycielski

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News