TVP Info nagrało zaskakujące zdarzenie. TVP Info/ screenŹródło: TVP Info/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Czerwca 2020

Mistrz drugiego planu w TVP. Do sieci wyciekło komiczne nagranie

TVP Info nagrało zdumiewające zdarzenie. Transmisja z przebiegu wyborów prezydenckich rozbawiła wielu internautów. Niespodziewanie za plecami reportera pokazał się starszy pan. To, co wyczyniał z płynem do dezynfekcji, zwala z nóg. Czujni widzowie natychmiastowo opublikowali nagranie w mediach.

Największe, polskie media przekazują obywatelom najświeższe informacje w sprawie tegorocznego głosowania. TVP Info postanowiło przedstawić swoim widzom prace jednej z komisji wyborczych. Spokojny przebieg całego przedsięwzięcia nie uśpił czujności oglądających. Szybko wyłapali zachowanie prawdziwego mistrza drugiego planu, który robił zdumiewające rzeczy z płynem dezynfekującym. Nagranie prędko trafiło do mediów społecznościowych. Co tam się wydarzyło?

Oburzające i skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Ubliżał, przeklinał i upokarzał personel za pochodzenie i bez żadnej przyczyny, ręce opadająOburzające i skandaliczne nagranie z Biedronki wyciekło. Ubliżał, przeklinał i upokarzał personel za pochodzenie i bez żadnej przyczyny, ręce opadająCzytaj dalej

TVP Info: Zaskakujące nagranie wyciekło do sieci

Za plecami dziennikarza znajdował się starszy pan, który najprawdopodobniej dezynfekował swoje dłonie. Cała akcja rozegrała się, gdy stojąca obok niego seniorka spuściła swojego towarzysza z oczu. Mężczyzna, myśląc, że nikt go nie widzi przyłożył białą butelkę do ust, a następnie napił się cieczy odkażającej. Bawiąca sytuacja została zarejestrowana przez kamerę TVP.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niewyobrażalnie tragiczne, trzech Polaków zginęło w okropny sposób. Zatrważający pożar w Reykjaviku
2. Zamknęli 4 kąpieliska nad Bałtykiem, sytuacja była bardzo poważna. Nastąpił przełom

TVP Info swoim nagraniem z pewnością pobije internet. Wyłapany przez widzów incydent, po opublikowaniu w sieci bije istne rekordy pupularności. Pojawiły się też liczne spekulacje mówiące, że płyn ten był zrobiony na bazie mocnego alkoholu. Pogłoski te nie zostaną jednak zweryfikowane.

Na przedstawionym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z transmisji TVP Info z 28 czerwca. Nagranie zobaczyć możemy m.in. tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najdroższy pies świata jest wart krocie. Aż dziw, że ktoś mógłby tyle wydać
  2. Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?
  3. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
  4. Pierwsza dama mogła się bardziej postarać? Czy trzy słowa są wystarczającym komentarzu po kilku latach milczenia?
  5. Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał
  6. Rewolucja w Żabce. Klienci na pewno będą zadowoleni

Źródło: [TVP Info]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News