Reporter TVP Info zabawnie prowadzi rozmowę. twitter.com/olafm90Źródło: twitter.com/olafm90
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 19 Lutego 2021

Miłosz Kłeczek z TVP Info odpowiedział na własne pytanie, zadane senatorce

TVP Info wciąż potrafi zaskakiwać swoich widzów. Do niezwykle zabawnej sytuacji na senackim korytarzu doszło dziś podczas rozmowy reportera Miłosza Kłeczka z polityczką Prawa i Sprawiedliwości Marią Koc. Dziennikarz zadał senatorce "pytanie", zawierające wyjątkowo długą tezę.

  • Na antenie TVP Info doszło do niezwykle zabawnej wpadki dziennikarskiej
  • Reporter Miłosz Kłeczek zadając "pytanie" senatorce PiS, sam zasugerował jej odpowiedź
  • Według komentatorów to jedna z najciekawszych wpadek dziennikarskich tego roku

Zabawna scena z udziałem dziennikarza TVP Info może być przykładem tego, jak nie należy prowadzić wywiadów. 

Miłosz Kłeczek z TVP Info pyta

Miłosz Kłeczek, popularny reporter TVP Info, ponownie stał się bohaterem medialnych doniesień. Wczoraj doszło do kolejnej, niezwykle zabawnej sytuacji z udziałem redaktora. 

Dziennikarz postanowił zająć się tematem odrzucenia przez Senat kandydatury na Rzecznika Praw Obywatelskich, popieranego przez Zjednoczoną Prawicę Piotra Wawrzyka. Propozycja zajęcia przez niego tego stanowiska spotkała się ze zdecydowanym sprzeciwem opozycji. 

Konferencja Michała Dworczyka i Adama Niedzielskiego. Ogłosili dalszy harmonogram szczepieńKonferencja Michała Dworczyka i Adama Niedzielskiego. Ogłosili dalszy harmonogram szczepieńCzytaj dalej

O komentarz do zaistniałej sytuacji dotyczącej odrzucenia kandydatury polityka wywodzącego się z Prawa i Sprawiedliwości reporter TVP Info postanowił poprosić senatorkę reprezentującą ugrupowanie, Marię Koc

Widzowie musieli być w głębokim szoku, gdy usłyszeli, że dziennikarz sam włożył w usta polityczki odpowiedź, która wydawała mu się najbardziej odpowiednia. 

Miłosz Kłeczek z TVP Info odpowiada

Reporter zadał senatorce Marii Koc pytanie, które... w zasadzie trudno nazwać pytaniem. Można powiedzieć, że była to bardziej sugestia, w którą stronę ze swoją odpowiedzią powinna się udać polityczka. 

- Od wielu dni było wiadomo, że kluby opozycyjne, mające w Senacie większość, zawiązały swego rodzaju pakt, umowę, aby nie dopuścić kandydata Prawa i Sprawiedliwości do tego urzędu rzecznika Praw Obywatelskich. Nie było argumentów merytorycznych przeciwko profesorowi Wawrzykowi. Zdaje się, że wygrał taki argument - wszystko, tylko nie kandydat obozu Zjednoczonej Prawicy - powiedział Kłeczek do senatorki. 

W tej sytuacji, Maria Koc nie miała zbyt dużego pola do popisu. Zdecydowała się zatem potwierdzić jedynie treść monologu wypowiedzianego przez dziennikarza. 

- Ma pan rację, panie redaktorze - stwierdziła senatorka. - Bo gdyby względy merytoryczne miału tu jakiekolwiek znaczenie, to lepszego kandydata niż pan profesor Piotr Wawrzyk, po prostu nie ma na rzecznika Praw Obywatelskich - dodała. 

Wielu komentatorów jest zdania, że rozmowa Miłosza Kłeczka jest jednym z najzabawniejszych "pokazów dziennikarskich" TVP Info w tym roku. 

(Zdjęcie wyróżniające jest screenem fragmentu programu "Serwis Info" TVP Info, zamieszczonym na Twitterze Olafa Maciejowskiego - twitter.com/olafm90)

Źródło: natemat.pl, twitter.com

Artykuły polecane przez redakcję WTV: