Dziennikarka TVP Info pokazała, jak wyglądała kiedyś. Instagram.com/karolina_pajaczkowska
Źródło: Instagram.com/karolina_pajaczkowska
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 16 Listopada 2020

Dziennikarka TVP Info przeżyła dramat. Zmagała się z ciężką chorobą, ujawniła zdjęcia i wyznała, co się działo

Występująca przed kamerami TVP Info dziennikarka Karolina Pajączkowska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia z archiwum. W czasie, gdy pracowała w TVN BiS, wyglądała zupełnie inaczej niż dziś. Z jej wypowiedzi wywnioskować można, iż tamten okres nie jest wspominany przez nią dobrze. Patrząc na stare zdjęcia, dziennikarce zbiera się na płacz. Z podobnym problemem zmaga się jednak zdecydowanie więcej osób, niż mogłoby się nam wydawać.

Widzowie TVP Info bardzo dobrze znają osobę Karoliny Pajączkowskiej. Dziennikarka regularnie pojawia się na ekranie w milionach polskich domów, ale mało kto ma świadomość, z jak wielkim problemem zmagała się jeszcze niedawno lubiana prezenterka.

Jarosław Jakimowicz wypalił do medyka na wizji, włos jeży się na głowie. Znów nie umiał się zachować?Jarosław Jakimowicz wypalił do medyka na wizji, włos jeży się na głowie. Znów nie umiał się zachować?Czytaj dalej

Instagram to platforma, z której dziennikarka TVP Info chętnie korzysta jako miejsce kontaktu ze swoimi widzami. Na profilu bez trudu odnaleźć można fotografie dokumentujące jej występy w studio Telewizji Polskiej oraz zakulisowe migawki z życia osób znanych z ekranu. Karolina Pajączkowska postanowiła jednak wykorzystać platformę do podzielenia się starymi zdjęciami, które — jak sama przyznaje — są dla niej powodem do płaczu.

Karolina Pajączkowska z TVP Info opowiedziała o swoim dramacie

Uśmiechnięte twarze, nieskazitelny makijaż i świetnie dobrane stylizacje to codzienność nie tylko w studio TVP Info. Przywykliśmy do tego, że telewizja pokazuje nam "ludzi idealnych", jednak prawda okazuje się zupełnie inna i Karolina Pajączkowska postanowiła to udowodnić.

Na swoim Instagramie dziennikarka TVP Info zaprezentowała małą wycieczkę w przeszłość i pokazała, jak wyglądała w czasie, gdy pracowała w TVP BiS. Jej sylwetka zmieniła się znacząco na przestrzeni ostatnich lat, ale prezenterka wyznaje, że to stare zdjęcia, czyli tam, gdzie jest szczuplejsza, wywołują u niej chęć płaczu.

Nie żyje aktor znany z Nie żyje aktor znany z "Barw Szczęścia" i "Ojca Mateusza". Zmarł nagle w wieku 69 lat, fani pogrążeni w żałobieCzytaj dalej

Kult szczupłego ciała sprawia, że wiele osób popada w skrajność i doprowadza się do chorobliwej chudości. Zaburzenia odżywiania i maniakalna chęć wyglądania szczupło są powodem poważnych chorób, w tym anoreksji. Karolina Pajączkowska z TVP Info zdradziła, że dodatkowe kilogramy i zdecydowanie mniej niezdrowy wygląd to obecnie jej wielka duma, a zdjęcia opublikowane na InstaStories to udowadniają.

Fałdki i cellulit, dziennikarka z dumą opowiada o swoim ciele

- Pracowałam wtedy w TVN24 BiS. Moja twarz była zapadnięta. Teraz widzę, jak niezdrowo wtedy wyglądałam. Szczuplejszy wcale nie znaczy ładniejszy. Gdy teraz widzę, jak wyglądałam, chce mi się płakać - Plotek cytuje fragmenty wypowiedzi prezenterki TVP Info opublikowanej na Instagramie. Słowa potwierdzane były przez zdjęcia, w tym archiwalne fragmenty jej występów przed kamerami TVN-u.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czarnek się wygadał. Chce wprowadzić przerażającą reformę, studenci będą zupełnie bezbronni wobec przemocowych wykładowców
2. Mandat za wymianę opon spędza sen z powiek wielu kierowcom. Ministerstwo Zdrowia jasno wytłumaczyło sprawę
3. Giertych przerwał milczenie i wyciągnął kwity, szykuje się afera roku. Rząd miał złożyć niemoralną propozycje Czarneckiemu

Jedno z prywatnych zdjęć robi wrażenie. Widać na nim wychudzone ciało, a policzenie żeber nie byłoby żadnym wyczynem. Do archiwalnych fotografii dołączone zostały te bardziej aktualne. Słowa Karoliny Pajączkowskiej z TVP Info powinny trafić do wszystkich osób zmagającymi się z problemami w postrzeganiu swojego ciała. Warto pamiętać, że jesteśmy tylko ludźmi i nie możemy wyglądać, jak modelki z wybiegów i okładek magazynów, które notabene są na potęgę retuszowane.

- Teraz mam 70 kg szczęścia i spokoju. Fałdki, cellulit, ciągle na wdechu, ale co tam! Najważniejsze jest zdrowie! - szczerze wyznała prezenterka goszcząca widzów w studio TVP Info.

Zaburzenia odżywiania to poważna choroba, nie należy jej bagatelizować

Problem poruszony przez Karolinę Pajączkowską dotyka wiele kobiet i mężczyzn na całym świecie. Pamiętajmy, że to nasze ciało powinno nam służyć, a nie na odwrót. Jedzenie nie może być karą, a doprowadzanie się do skrajności szkodzi przede wszystkim właściwemu funkcjonowaniu organizmu i w efekcie zagraża naszemu zdrowiu, a nawet życiu. Jeśli potrzebujesz pomocy, skorzystaj z linii zaufania dla osób zmagających się z anoreksją i zadzwoń pod numer 116 111.

TVP Info

Źródło: screen InstaStories Instagram.com/karolina_pajaczkowska

TVP Info

Źródło: screen InstaStories Instagram.com/karolina_pajaczkowska

TVP Info

Źródło: screen InstaStories Instagram.com/karolina_pajaczkowska

Źródło: Plotek / Instagram.com

Martyna Wojciechowska w poruszającym wyznaniu, ból i ogromny smutek. Martyna Wojciechowska w poruszającym wyznaniu, ból i ogromny smutek. "Czy poroniłam kiedyś ciążę? Tak"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zatrważające sceny w polskim szpitalu. Zmarły przez 8 godzin leżał obok innych pacjentów, nikt nie zareagował
  2. Królowa polskich warzyw, jej regularne jedzenie przedłuża życie. Świeża i kiszona - w każdej formie powinna znaleźć się na twoim stole
  3. "Kryli? Mogli nie wiedzieć". Tadeusz Rydzyk zacięcie broni Gulbinowicza i Dziwisza
  4. Wraca oferta Lidla, przez którą ludzie się tratowali w kolejkach. Teraz może być podobnie
  5. Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodny
  6. Wielka Brytania chce zbudować kosmiczne elektrownie. Wyjątkowy pomysł budzi zainteresowanie NASA od lat