TVP info. screen TVP Info, program W tyle wizji 13.07.2020Źródło: screen TVP Info, program W tyle wizji 13.07.2020
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 15 Lipca 2020

Skandaliczne sceny na antenie TVP. Wyśmiali stan zdrowia Jerzego Stuhra

TVP Info po raz kolejny zszokowało widzów. Rafał Ziemkiewicz, publicysta znany z wulgarnych wypowiedzi przekroczył w programie W tyle wizji kolejną granicę. Okazuje się, że nawet choroba nie jest wystarczającym powodem, by odpuścić sobie wyśmiewanie kogoś z pobudek politycznych. Wizyta Jerzego Stuhra w szpitalu okazała się dla Ziemkiewicza idealnym powodem do żartów.

Rodzina Stuhrów znana jest ze sprzeciwu wobec polityki prowadzonej przez partię rządzącą. Zarówno ojciec jak i syn wielokrotnie krytycznie wypowiadali się na temat Zjednoczonej Prawicy.

Słynny aktor przed laty zginął w wypadku. Dopiero teraz ujawniono co zrobił kilka godzin przed śmierciąSłynny aktor przed laty zginął w wypadku. Dopiero teraz ujawniono co zrobił kilka godzin przed śmierciąCzytaj dalej

TVP Info. Ziemkiewicz wyśmiewa chorobę na wizji

Poniedziałkowe wydanie programu W tyle wizji obfitowało w poczucie triumfu publicystów. Prowadzący wcale nie ukrywali swoich sympatii politycznych oraz zadowolenia z wyniku Andrzeja Dudy. W trakcie emisji pojawił się temat Jerzego Stuhra, który w nocy z niedzieli na poniedziałek Jerzy Stuhr z podejrzeniem udaru trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jak informuje Gazeta Wyborcza, stan aktora jest ciężki. 

Dramatyczne sceny na Podlasiu. Lekarz zadzwonił i kazał zamknąć trumnę, cała rodzina trafiła na kwarantannęDramatyczne sceny na Podlasiu. Lekarz zadzwonił i kazał zamknąć trumnę, cała rodzina trafiła na kwarantannęCzytaj dalej

Do choroby Stuhra nawiązał Rafał Ziemkiewicz - Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu"- powiedział prawicowy publicysta, dodając sugestię, że pewnie miało to związek z wynikiem wyborów - Niech to też będzie przestrogą dla tych, co jak Tomasz Lis dali się podniecić tym TVN-om - stwierdził Ziemkiewicz, nawiązując do choroby innego z krytyków Prawa i Sprawiedliwości  - Tomasza Lisa, który przeszedł udar w zeszłym roku. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Monika Olejnik nie wytrzymała i podsumowała w ostrych słowach Jacka Kurskiego. Sytuacja, jakiej nie było
2. Kontrole w polskich domach, do ciebie też mogą zapukać i nałożyć prawie 700 zł kary. Bezpieczne tylko kilka grup

Jerzy Stuhr ma problemy ze zdrowiem od dłuższego czasu. Aktor przeszedł m.in. chorobę nowotworową. - Mój mózg jakby przestawał pracować. Chwilami byłem kompletnie ogłupiały. Na szczęście miałem obok Basię, która wykazywała się systematycznością. Nie poddawała się, choć przecież sama przeżywała ogromną traumę. Może nawet czasem silniej niż ja. Bo na niej ciążyła odpowiedzialność za moje chorowanie. Myślę, że żona odpoczywała, gdy szedłem do szpitala. W szpitalu wolałem być sam. Gdy wracałem do domu, znów trafiałem pod opiekę Basi. Jaka ona jest mądra... Dobrze mnie zna, wie, że jestem tak mocno przyzwyczajony do wolności. Wie, że nie można mnie całkowicie ubezwłasnowolnić - opowiadał o swoich zmaganiach z rakiem w 2018 roku w rozmowie z Gazetą Wyborczą. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromna wpadka po wyborach. Wygrali konkurs na wóz strażacki, nie mają straży
  2. Wreszcie ustalili, kto otrzyma bon turystyczny. Sejmowa komisja rozpatrzyła poprawki Senatu
  3. Hanna Lis publicznie i wulgarnie obraziła księdza, nie wytrzymała. Duchowny odpowiedział, wcale nie lepiej
  4. Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię

Źródło:Gazeta Wyborcza