TVP Info. (screen) VOD TVP/Pytanie na śniadanie
Źródło: (screen) VOD TVP/Pytanie na śniadanie
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Listopada 2020

B. dziennikarka TVP Info przeżywa prywatny dramat. O wszystkim opowiedziała, "rany są zbyt świeże i głębokie"

Była dziennikarka TVP Info, Małgorzata Opczowska od dłuższego czasu mierzy się z krytyką. Widzowie stacji oskarżają ją o "sztywność". Okazuje się, że redaktorka przechodzi rodzinny kryzys. O szczegółach powiedziała w rozmowie z "SE".

Telewizja Polska potrafi wywołać emocje wśród opinii publicznej zarówno programami polityczno-publicystycznymi, jak i rozrywkowymi. Zdaje się, że materiały emitowane przez TVP Info zostały przysłonięte przez zakulisowe wydarzenia w popularnym formacie śniadaniowym.

Ujawnił Ujawnił "drugą twarz" kardynała Dziwisza. Teraz przerwał milczenie, "zgłaszają się dziesiątki osób"Czytaj dalej

Była dziennikarka TVP Info przechodzi rodzinny kryzys

W październiku współpracę z TVP Info zakończyła Małgorzata Opczowska. Prezenterka zastępowała Magdalenę Ogórek w formacie "Studio Polska". Projekt publicznego nadawcy został zmuszony do zawieszenia dalszych aktywności przez wzgląd na kryzys epidemiczny. Wyjaśnijmy, że program był otwarty na publiczność, która inicjowała dyskusję i podnosiła atmosferę na planie.

Tego samego miesiąca opinię publiczną obiegły doniesienia o zwolnieniu Marceliny Zawadzkiej z "Pytania na śniadanie". Była modelka miała usłyszeć zarzuty dotyczące prania brudnych pieniędzy i uczestnictwa w zorganizowanej grupie przestępczej. Prezenterka tłumaczyła, że w nie była świadoma swojego członkostwa. Nie przyznała się zaś do wprowadzenia do powszechnego obrotu środków pochodzących z nielegalnych źródeł.

Bulwersujące słowa Tadeusza Rydzyka. Podał Bulwersujące słowa Tadeusza Rydzyka. Podał "przyczynę" krzywdzenia dzieci, która oburzaCzytaj dalej

Była dziennikarka TVP Info zastąpiła Zawadzką, jednak nie otrzymała wsparcia ze strony widzów. Opczowska jest krytykowana za rzekomą sztywność oraz nieumiejętność dotarcia do "przeciętnego" odbiorcy programu śniadaniowego.

"Pani Małgosia nie pasuje do tego programu, a tym bardziej do bycia partnerką Pana Tomka. Jest bardzo sztywna i sztuczna, nie ma swobody w prowadzeniu rozmów, co przekłada się na brak chęci oglądania tej pary" - czytamy w komentarzu internauty, który został przytoczony przez "Fakt".

Uwaga, klienci banku Millennium powinni uważać. Pojawiło się ostrzeżenie, można stracić majątekUwaga, klienci banku Millennium powinni uważać. Pojawiło się ostrzeżenie, można stracić majątekCzytaj dalej

Wiele wskazuje również na brak wsparcia ze strony Tomasza Wolnego. Prezenter, jak podawał Pudelek.pl, miał nie wyrazić zainteresowania współpracą z dziennikarką.

- Nie zwracał uwagi na Opczowską. Zachowywał się wobec niej lekceważąco i nieprzyjemnie. Próbowała go zdominować na antenie - wyjawiał dla "Pudelka" pracownik "Pytania na śniadanie". Sam Wolny tłumaczył jednak, że wbrew tym doniesieniom jest profesjonalistą.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zatrzymani po Marszu Niepodległości zostali zbadani alkomatem. Wynik zatrważa
2. Niemcy ostrzegają przed atakami. Wywiad RFN zebrał piorunujące informacje
3. OKO.press: Jarosław Kaczyński pilnuje, czy pod kościołami stoją policjanci

W rozmowie z "Super Expressem" była pracownica TVP Info potwierdziła, że przechodzi osobisty dramat. Po 9 latach udanego małżeństwa gwiazda będzie musiała rozpocząć życie bez swojego partnera. - To prawda, rozwiodłam się. Nadal jest to dla mnie traumatyczne przeżycie - wskazała Opczowska.

- Rozwód był dla mnie bolesny, rany są zbyt świeże i głębokie, był to dla mnie osobisty cios, w końcu za mąż wychodzi się z miłości na dobre i na złe. Ale czas zamknąć ten rozdział smutnych wydarzeń, zawodu, rozczarowań. Od teraz mam nadzieję na szczęśliwe życie wśród rodziny i bliskich osób - dodawała dla "Super Expressu".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Objawy raka płuc widoczne na twarzy. Jeden z najczęściej diagnozowanych nowotworów
  2. Rewelacyjna, błyskawiczna surówka z kapusty z dodatkiem koperku. Zrobisz ją w 5 minut i od razy jest gotowa do podania
  3. 36-latka pozbawiona życia przed szpitalem w Świętokrzyskiem. Przerażająca zbrodnia
  4. Rozpoznajesz tych narodowców? Policja prosi o pomoc
  5. Już od jutra, będzie łagodzenie obostrzeń, ale reżim na granicach. Za granicą trudności dla podróżnych z Polski
  6. Przetestowali nowe telefony i aż zamarli. iPhone pozostał w tyle, zaskakujące zestawienie

Źródło: [Super Express/Pudelek/Fakt]