TVP Info. Awantura w programie "Studio Polska".. Studio Polska 12.09.2020,Źródło: Studio Polska 12.09.2020,
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 13 Września 2020

Dantejskie sceny na antenie TVP Info. Gości poniosły emocje, "trzeba uczyć, by księża nie robili dzieciom takich rzeczy"

TVP Info raczy telewidzów wszelkiej maści programami publicystycznymi, w których eksperci mają za zadanie komentować bieżące wydarzenia na scenie społeczno-politycznej. Te nierzadko kończą się awanturą. Do utarczki słownej między konserwatywnymi a lewicowymi posłami doszło w programie "Studio Polska".

"Studio Polska" z pewnością nie należy do najbardziej eleganckich programów proponowanych nam przez Telewizję Polską. Formuła produkcji, według której do studia zapraszani są politycy oraz publicyści zarówno z lewej, jak i z prawej strony politycznej sceny częstokroć prowadzi do awantur, które wybuchają między gośćmi. Rzecz ma się jeszcze gorzej, gdy rozważaniom ekspertów towarzyszy wyjątkowo kontrowersyjny temat – jak choćby "ideologia" LGBT.

Skandaliczne zachowanie dziennikarza TVP Info. Wyśmiewał i obrażał otwarcie, bez żadnych skrupułówSkandaliczne zachowanie dziennikarza TVP Info. Wyśmiewał i obrażał otwarcie, bez żadnych skrupułówCzytaj dalej

TVP Info. Awantura na antenie

W trakcie programu poruszono m.in. temat kurator oświaty Barbary Nowak, która z różańcem w ręku wzięła udział w kontrproteście przeciw Marszowi Równości w Krakowie. Goszczący w studio TVP Info mec. Andrzej Szejna, wiceprzewodniczący SLD, wskazywał, że osoba odpowiedzialna za edukację dzieci nie powinna w tak ostentacyjny sposób występować przeciw konkretnym środowiskom. W odpowiedzi przytoczono przykład waginy, która w miejsce monstrancji pojawiła się na jednym z wydarzeń.

Maryla Rodowicz mocno zasmucona: Maryla Rodowicz mocno zasmucona: "Mam niską emeryturę". Co mają powiedzieć Polki i Polacy?Czytaj dalej

Od tego momentu rzecz potoczyła się szybko. Część gości apelowała, by wskazać, ile jest płci i wymienić choćby ze trzydzieści. Zadania podjął się Bartosz Kulczycki z Federacji Młodych Socjaldemokratów, wymieniając jednak jedynie trzynaście z nich, na co prowadząca zareagowała, pytając nie bez ironii, czy wobec tego gość dyskryminuje pozostałe siedemnaście.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Pijesz kawę zaraz po przebudzeniu? Błąd, o pewnych godzinach zadziała na Ciebie zupełnie inaczej

Dalsza część programu TVP Info była wyjątkowo chaotyczna. Po raz kolejny usłyszeliśmy, że środowiska lewicowe chcą uczyć czteroletnie dzieci masturbacji, na co przedstawiciele Lewicy zareagowali, wskazując, że stosując edukację, należy przestrzegać najmłodszych przed wykorzystywaniem seksualnym. "Trzeba uczyć, by księża nie robili dzieciom takich rzeczy", krzyczała posłanka Lewicy Małgorzata Prokop-Paczkowska, trzymając w dłoni tablet z widocznym na nim artykułem o dopuszczającym się czynów pedofilskich duchownym.

Całość programu, w trakcie którego przekonywano telewidzów m.in. o tym, że "inicjatywy LGBT mają za zadanie stworzyć nowe społeczeństwo i manipulować młodzież", odnaleźć można pod tym LINKIEM.

Agnieszka Woźniak-Starak nie sprostała zadaniu? Bezlitosne komentarze, nie pozostawili suchej nitkiAgnieszka Woźniak-Starak nie sprostała zadaniu? Bezlitosne komentarze, nie pozostawili suchej nitkiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytury wyższe nawet o 787 zł. Uprawnionych do wyższych świadczeń będzie znacznie więcej
  2. Nastolatki brutalnie pobiły się na szkolnym korytarzu. Porażający film właśnie trafił do sieci
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę

Źrodło: "Studio Polska"

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News