tvp info. instagram.com/karolina_pajaczkowskaŹródło: instagram.com/karolina_pajaczkowska
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 12 Sierpnia 2020

Dziennikarka TVP Info nie wytrzymała. Odpowiada na niestosowne wypowiedzi

TVP info jak dotąd nie wsparło swojej pracownicy w sprawie seksistowskich komentarzy internautów . Głos zabrała za to sama zainteresowana, która nie ukrywa oburzenia sytuacją, która ją spotkała.

Redaktor Karolina Pajączkowska wywołała spore poruszenie wśród widzów TVP Info. I tym razem nie była to żadna wypowiedź lecz po prostu kreacja. Niektórym najwyraźniej wciąż zawraca w głowie kobiecy dekolt.

Prowadzący Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typuCzytaj dalej

TVP Info - afera dekoltowa?

Zdjęcie Pajączkowskiej na antenie TVP błyskawicznie podłapały prawicowe portale - Takie cuda na TVP info. Słupki pójdą w górę - czytamy na jednym z prawicowych portali. - Widzę że porządnie zainwestowali te 2 miliardy. Naprawdę szanuje - komentuje inny - Przy takich kadrach, żeby to się drugim unieważnieniem małżeństwa nie skończyło - wtóruje mu kolejny.

Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. "Płakałam i prosiłam, żeby mnie nie krzywdzili"Czytaj dalej

Głos w sprawie postanowiła zabrać sama dziennikarka, która skomentowała sprawę na swoim Instagramie, zamieszczając zdjęcie ze studia - Kolejna wrzawa na Twitterze.. Tak więc miejmy to za sobą: TAK! Mam biust. TAK wykarmiłam nim mojego syna! TAK śmiałam założyć sukienkę z dekoltem. Obiecuje, że jutro zostawię biust w domu. Zacznę też nosić burkę bo przecież kobiecie nie przystoi się pokazywać. A do tego śmiem być dziennikarką!! Więc muszę być głupia i tylko za sprawą urody dostałam pracę. Bo przecież nie jest możliwe żeby kobieta była ładna i inteligentna. Skoro noszę podkreślające figurę sukienki to znaczy, że nadaję się tylko do włoskiej telewizji Rai.. To jest chore!!!! - skomentowała prezenterka - Walczymy o prawa społeczności LGBT podczas gdy to my -wszystkie kobiety wciąż jesteśmy codziennie ofiarami seksizmu!! Obudźcie się ludzie - dodała, zdaje się zupełnie nie zauważając, że praktycznie wszystkie komentarze pochodziły z profilów raczej nieprzychylnych osobim LGBT.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Poseł niezadowolony z braku podwyżek. Twierdzi, że za 7 tys. złotych nie da się przeżyć w Polsce
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Zatankowała auto i wpadła. Grozi jej teraz 8 lat więzienia

Całość Karolina Pajączkowska opatrzyła hashtagami #seksizmstop, #jestemkobietą oraz #mamprawożyćjakchcę.

Karolina Pajączkowska jest związana z TVP Info od listopada 2019 roku. Specjalizuje się w tematyce międzynarodowej. Prezenterka prowadzi dla widzów serwisy informacyjne. Do TVP przeszła z redakcji TVN24 BiS.

Źródło: Instagram | Karolina Pajączkowska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wydano pilne oświadczenie, sprawa jest poważna. Minister w Kancelarii Prezydenta zakażony koronawirusem
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Trąba wodna uderzyła w Gdańsku. Nagranie wbija w fotel

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!