TVP Info. TVP Info/W tyle wizji/06.10.20/Screen
Źródło: TVP Info/W tyle wizji/06.10.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 7 Października 2020

Czy to się wydarzyło naprawdę? TVP Info przebiło kolejną granicę, aż trudno uwierzyć

Stacja TVP Info przedstawiła widzom coś, czego nikt nie mógł się spodziewać. Przed kamerą nagle ukazał się człowiek przebrany za wiewiórkę. Prowadzący obserwowali, jak macha do widzów. Kuriozalne sceny wydarzyły się naprawdę. "Paskowy przesyła pozdrowienia wszystkim telewidzom".

Od kilku dni nie milkną echa wokół "afery paskowej", jaka miała miejsce w TVP Info. Telewizja Polska przeszła przez kolejny kryzys wizerunkowy. Wszystko za sprawą nieodpowiedzialnej postawy tak zwanego paskowego. Przypomnijmy, że w jednym z ostatnich wydań "W tyle wizji" dopuszczono do głosu widzów. Każdy, kto chce skomentować bieżące wydarzenia społeczno-polityczne, mógł zadzwonić pod wskazany przez TVP Info numer. Warto również zaznaczyć, że produkcja emituje każdy odcinek na żywo. Sprzyja to powstawaniu wielu wpadek. Podobnie było i tym razem, gdy konkurencja dla "Szkła kontaktowego" przedstawiała swoich rozmówców.

Wyjątkowo przygnębiający widok, w mieszkaniu zalęgły się insekty, a zapach jest nie do wytrzymania. Sąsiedzi są bezradni i mają już dośćWyjątkowo przygnębiający widok, w mieszkaniu zalęgły się insekty, a zapach jest nie do wytrzymania. Sąsiedzi są bezradni i mają już dośćCzytaj dalej

Stacja TVP Info przekroczyła granicę? Człowiek w przebraniu wiewiórki wymachiwał rękoma do widzów

"Dr Hanna Zlublina, Lublin", "Stanisław Starnowa, Tarnów", czy też "Małgorzata Skłobucka, Kłobuck", to zaledwie część rozmówców o specyficznych "nazwiskach". Prowadzącą programu emitowanego przez TVP Info nawet nie wiedziała, co produkcja prezentuje na paskach. Internauci natychmiastowo opisali incydent w mediach społecznościowych. Niewykluczone, że przyczyną incydentu były zakłócenia podczas połączeń. Paskowi mogli nie usłyszeć przedstawiających się gości. Możliwe jednak, że zabieg ten był celowy. Magdalena Ogórek oraz grupa realizująca program nie próbowali wyjaśnić, co doprowadziło do wtopy. We wczorajszym wydaniu programu TVP Info próbowano obrócić sytuację w żart.

Fani domagają się od niej przeprosin. Gwiazda wyzywała koleżankę na antenie PolsatuFani domagają się od niej przeprosin. Gwiazda wyzywała koleżankę na antenie PolsatuCzytaj dalej

Na Twitterze "TOP TVP INFO" przedstawiono ujęcie z wczorajszego wydania "W tyle wizji". Prowadzący postanowili zaprosić do studia paskowego. Za ich plecami nagle ukazał się mężczyzna z maską wiewiórki na głowie. Zadowoleni prezenterzy patrzyli, jak pracownik TVP Info macha do telewidzów. Materiał opublikowany w społecznościowym medium opatrzono napisem: "Paskowy przesyła pozdrowienia wszystkim telewidzom". Krótki wpis wywołał falę komentarzy. Celowy zabieg miał zakryć wizerunkową wpadkę. Ostatecznie widok człowieka-wiewiórki był dość kuriozalnym posunięciem. Wszystko jednak wskazuje na to, że opinia publiczna sympatyzuje z praktykami prezenterów. "W tyle wizji" bowiem stale odnotowuje coraz wyższą oglądalność.

DZISIAJ GRZEJE: 1. W nieludzki sposób zabito kota. Nie da się opisać, co zrobili z nim później
2. Najgorszy, niewybaczalny błąd podczas pieczenia ciast. Nigdy nie wyjdą dobre, a wiele osób nagminnie go powtarza
3. Gwiazdor TVP uległ tragicznemu wypadkowi. Dramatyczny apel o pomoc, nie jest dobrze

Stacja TVP Info przedstawiła format, który z założenia ma stanowić konkurencję dla "Szkła kontaktowego". Program "W tyle wizji" charakteryzuje satyryczno-publicystyczna konwencja. Dziennikarze wspólnie z telewidzami opowiadają oraz komentują bieżące wydarzenia społeczno-polityczne. Pierwszy odcinek wyemitowano 1 kwietnia 2016 roku. Od tego czasu projekt stale poprawia swoje wyniki. Emisja programu ma miejsce na antenie publicznego nadawcy codziennie o 21:50 i 22:30.

TVP Info

TVP Info

TVP Info

Rząd zasypie seniorów prezentami. Emerytury wyższe i pełne dodatkówRząd zasypie seniorów prezentami. Emerytury wyższe i pełne dodatkówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny komunikat Biedronki. Sieć wprowadza ogromne zmiany, sklepy będą czynne w zupełnie innych godzinach
  2. Ważna zmiana w robieniu zakupów. Zmieniają się godziny otwarcia sklepów
  3. Sośnierz wulgarnie obraża 17-letnią ofiarę gwałtu, internauci oburzeni. O co chodzi?
  4. Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej jest zmartwiona sytuacją LGBT w Polsce. "Widać niepokojący trend. Będziemy się przyglądać"
  5. Porażające zdjęcie ze ślubu. Ból i cierpnie są słowami, które nie mogą oddać, co wydarzyło się z panną młodą
  6. Firma rozda pracownikom ponad 4 tys. samochodów. Wydadzą ponad 70 mln

Źródło: [TVP Info/W tyle wizji]