TVP Info TVN. TVP Info/Info Raport/11.08.20/ScreenŹródło: TVP Info/Info Raport/11.08.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Września 2020

Nagle znany dziennikarz TVN przechodzi niespodziewanie do TVP Info. Sytuacja, jakiej jeszcze nie było

TVP Info zatrudniło znanego dziennikarza TVN. Niespodziewane informacje o transferze między konkurującymi stacjami obiegły media. Okazuje się, że redaktor otrzyma ważną rolę. Donald Arleth, bo o nim mowa, zacznie współpracę z Karoliną Pajączkowską.

Od kilku lat na rynku medialnym obserwujemy ostrą konkurencję. Od wyborów parlamentarnych w 2015 roku TVP poddaje TVN ostrej krytyce. Przekaz obu stacji był też wielokrotnie porównywany przez komentatorów bieżących wydarzeń społeczno-politycznych. Zwolennicy opozycji oskarżają Telewizję Polską o jawne wspieranie Zjednoczonej Prawicy i Jarosława Kaczyńskiego. Wyborcy Prawa i Sprawiedliwości zaś zarzucają komercyjnemu medium promowanie wizji i poglądów Koalicji Obywatelskiej.

wtv.pl - portal informacyjny"Pytanie na śniadanie" afery ciąg dalszy. Nagle dziennikarz nie wytrzymał i postanowił odpowiedziećCzytaj dalej

TVP Info przejęło dziennikarza TVN? Donald Arleth rozpocznie pracę z Karoliną Pajączkowską

Okazuje się, że dziennikarka TVP Info już wcześniej była zatrudniona w TVN, gdzie prezentowała najnowsze prognozy pogody. Już wtedy znała się z Donaldem Arlethem, który w 2019 roku prowadził autorski program "News in English". Chwilę później Pajączkowska przeszła do redakcji TVP Info, gdzie współprowadzi dziennik informacyjny dla Polaków mieszkających na terenie Kanady i USA. W ostatnim czasie ujawniono, że Alreth dołączy do Pajaczkowskiej.

Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?Czytaj dalej

Niecodzienną decyzję TVP skomentował Jarosław Olechowski. Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej ocenił, że nowy członek redakcji pozytywnie wpłynie na kolejne wydania "Flash News". - TVP Info wzmacnia zespół w związku z uruchomieniem nowej propozycji programowej. Budujemy też kompetencje w dziedzinie anglojęzycznych serwisów informacyjnych, obecność Donalda wzmacnia zespół - deklaruje dla "Wirtualnych Mediów". Debiut dziennikarzy mogliśmy zaobserwować w nocy ze środy na czwartek.  

DZISIAJ GRZEJE:
1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
2.Elżbieta cierpiała z powodu jednej dolegliwości, rozpoczęła terapię sokiem z żurawiny. Uciążliwość zniknęła natychmiast, Ela znów może cieszyć się życiem

TVP Info wzmocniło swój zespół rozpoznawalną twarzą telewizji TVN. Nowa praca Dolanda Arletha może jednak odbić się na jego wizerunku. Przypomnijmy, że Pajączkowska jest już dobrze znana widzom Telewizji Polskiej. Dziennikarka wielokrotnie zmagała się z seksistowskimi komentarzami. Od kilku dni protestuje przeciwko ocenianiu jej wyglądu. Deklaruje, że ogladający powinni skupić się na jej kompetencjach i profesjonalizmie. Już w najbliższej przyszłości dowiemy się, czy "Flash News" opłaci się współpraca z Arlethem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nadchodzi droga jesień dla klientów banków. Opłaty jeszcze nigdy nie były tak wysokie
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło:[Wirtualna Polska/Wirtualne Media]