Wiktoria Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior. https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Viki_Gabor_-_winner_of_JESC_2019.jpgŹródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Viki_Gabor_-_winner_of_JESC_2019.jpg
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 5 Stycznia 2020

TVP idzie za ciosem. Zupełnie nowy regulamin Eurowizji

TVP zdaje sobie sprawę z faktu, że zwycięskiej taktyki nie powinno się zmieniać. Polskim reprezentantem na dziecięcej Eurowizji po raz kolejny zostanie więc zwycięzca "Szansy na sukces". Co więcej, Kurski przeniesie ten format również na tradycyjną Eurowizję.

Podczas gdy w konkursie Eurowizji Junior Polska odniosła niedawno historyczny sukces, zostając pierwszym krajem, który dwa razy z rzędu sięgnął po tę nagrodę, naszym największym eurowizyjnym sukcesem formatu przeznaczonego dla dorosłych wykonawców pozostaje 2. miejsce Edyty Górniak z 1994 roku. Sukces Viki Gabor i Roksany Węgiel dał najwyraźniej do myślenia Jackowi Kurskiemu, który postanowił przenieść zasady wybierania polskiego reprezentanta również na dorosłą eurowizję. Przypomnijmy, że w tym roku naszym kandydatem do zdobycia statuetki dla najzdolniejszego młodego wykonawcy został zwycięzca specjalnego odcinka programu "Szansa na sukces".

TVP pozywa byłego pracownika. Dziennikarz szykuje konfrontację i ujawnia druzgocące kulisy pracy w telewizjiTVP pozywa byłego pracownika. Dziennikarz szykuje konfrontację i ujawnia druzgocące kulisy pracy w telewizjiCzytaj dalej

TVP powiela przynoszący sukcesy schemat

Właśnie w ten sposób została wybrana zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji Junior – Wiktoria Gabor. Dziewczyna wygrała odcinek głosami jury oraz telewidzów. Podobny los ma teraz czekać dorosłych wokalistów, którzy marzą o eurowizyjnym sukcesie. Chętni mogą zgłaszać się do 13 stycznia. Zimowa edycja programu potrwa od 2 do 23 lutego.

"W pierwszym etapie złożonym z trzech odcinków wystąpi po 6 lub 7 uczestników, którzy wykonają swoje interpretacje piosenek artysty pełniącego rolę gościa specjalnego. Zwycięzcę każdego odcinka wyłoni trzyosobowe jury, w którym spodziewać możemy się byłych reprezentantów Polski na Eurowizji", można przeczytać na stronie internetowej Eurowizji.

Tegoroczny konkurs będzie już 65. z cyklu Eurowizji. W tym roku odbędzie się on w Rotterdamie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie

2. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych

3. TVP pozywa byłego pracownika. Dziennikarz szykuje konfrontację i ujawnia druzgocące kulisy pracy w telewizji

4. Uczenie psa, by nie bał się fajerwerków we wskazany sposób to okrucieństwo. Trudno o komentarz

5. Popularny preparat ma działanie psychoaktywne. GIS ostrzega

6. Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News