Jacek Kurski w The Voice Senior. https://www.youtube.com/watch?v=Ka2NWnZv1ng
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Ka2NWnZv1ng
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 30 Grudnia 2019

"Widzowie TVP kochają prawdę". Jacek Kurski zaskoczył swoim komentarzem po finale programu "The voice senior"

TVP daje ludziom prawdę, uważa szef Telewizji Polskiej Jacek Kurski. Jej widzowie nie tolerują bowiem "nieszczerości i picu".

W mioniony weekend zakończyła się pierwsza, historyczna edycja nowego show TVP "The Voice Senior", w którym ludzie starsi mieli okazję sprawdzić się w roli gwiazd estrady. Konkurs wokalny przeznaczony był jedynie dla osób, które ukonczyły 60. rok życia. Zwyciężyły siostry Szydłowskie. Laureatki otrzymały 50 tysięcy złotych, wakacje warte 30 tysięcy oraz możliwość wystąpienia na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, organizowanym przez Telewizję Polską.

Gratulacje zwyciężczyniom złozył, rzecz jasna, prezes telewizji Jacek Kurski.

Internet nie zapomina. Tak Kurski mówił o Ogórek jeszcze jakiś czas temuInternet nie zapomina. Tak Kurski mówił o Ogórek jeszcze jakiś czas temuCzytaj dalej

TVP: prawda zamiast botoksu i silikonu

Po gratulacjach i wręczeniu kwiatów przyszła pora na kilka słów szefa TVP, zapewniających, że show było ogromnym sukcesem.

– Spodziewałem się, bo już wyniki "Sanatorium Miłości" również 4-milionowe pokazywały, że jest olbrzymi głód i zapotrzebowanie na takie prawdziwe świadectwa i prawdziwe pokazywanie ludzi w wieku średnio-starszym, w jesieni życia – mówił w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Wyraził również swoją wdzięczność wobec widzów Telewizji Polskiej, którzy licznie zasiedli przed telewizorami. Powód? Uwielbiana przez widzów TVP prawda.

Kurski obiecał, że program The Voice "na stałe uzupełniona zostanie o Voice Senior, bo po prostu warto, nasza widownia kocha prawdę, nie toleruje nieszczerości, picu, botoksu, silikonu, kocha prawdę".

– A w ludziach starszych jest prawda – dodał na zakończenie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać

3. Niestety, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Kot, o którym pisaliśmy, bardzo cierpiał

4. Internet nie zapomina. Tak Kurski mówił o Ogórek jeszcze jakiś czas temu

5. Znalazły się pieniądze na emerytury. Brakowało 7 mld zł

6. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii