Źródło:ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 4 Lutego 2020

Czołowa dziennikarka odchodzi z TVP po 22 latach. Tajemnicza decyzja

TVP staje się miejscem, z którego w tajemniczy sposób odchodzą dziennikarze. Wczoraj informowaliśmy o tajemniczych okolicznościach zwolnienia z pracy Wojciecha Majcherka. Dziś o swoim odejściu poinformowała Zuzanna Falzmann.

Dziennikarka była stałą korespondentką Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych. 41-latka korespondowała m.in. wybory prezydenckie, szczyty NATO, szczyty nuklearne w Waszyngtonie oraz gale wręczenia Oscarów. Kobieta spędziła w Stanach 11 lat.

W 2019 roku Zuzanna Falzmann podjęła decyzję o powrocie do Polski. Od listopada ubiegłego roku prowadziła kultową "Panoramę", emitowaną przez TVP2.

Przerażające odkrycie na plebanii. Ksiądz posiadał substancje, które miał wykorzystać w jednoznacznym celuPrzerażające odkrycie na plebanii. Ksiądz posiadał substancje, które miał wykorzystać w jednoznacznym celuCzytaj dalej

Dziennikarka TVP: "Czas na nowy rozdział"

O swojej rezygnacji z pełnionej funkcji poinformowała za pośrednictwem Twittera.

"Tysiące relacji, wywiadów, programów i rozmów z niesamowitymi ludźmi na całym świecie. Po 22 latach pracy w telewizji podjęłam decyzję że czas na nowy rozdział w życiu zawodowym", czytamy na profilu Zuzanny Falzmann.

Zuzanna Falzmann na Twitterze

Dziennikarka podziękowała również telewidzom. "Przepięknie dziękuję Państwu za wszystkie spotkania przed kamerą i za kamerą. I do zobaczenia", napisała Zuzanna Falzmann. Z Telewizją Polską związaną była od 2016 roku.

Fani nie kryją swojego rozczarowania. Wyraz swojemu niezadowoleniu z powodu decyzji Falzmann dają na Twitterze. "Szkoda, Wielka to strata dla TVP", pisze pan Henryk. Niektórzy z internautów sugerują jednak, że decyzja o odejściu z TVP mogła nie wyjść od dziennikarki, a za jej zwolnieniem mógł stać Jacek Kurski.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zaoszczędź nawet 1520 złotych przy rozliczaniu PIT. Ulga, z której może skorzystać każdy

2. 13 dzieci nie żyje, 40 jest rannych. W zagranicznej szkole doszło do tragedii

3. Badania wywracają do góry nogami wszystko, co myśleliśmy o kotach. Nawet nie wiecie, jak bardzo was kochają

4. Awantura w programie na żywo. Poseł nie wytrzymał, wyszedł ze studia

5. Co się stało Sikorskiemu? Do sieci wyciekły zdjęcia

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News