Wywiad z Beatą Szydło. Flickr/ Kancelaria premieraŹródło: Flickr/ Kancelaria premiera
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 30 Kwietnia 2020

Była dziennikarka TVP przechodzi ciężkie chwile. Prześladowano ją, dużo straciła, sprawa jest poważna

TVP przyniosło jej sławę, teraz przeżywa bardzo trudny czas. Beata Tadla padła ofiarą ataku hakerów. Dziennikarka stała się ofiarą szantażystów. Wcześniej podobny problem miała inna gwiazda stacji.

Bycie osobowością telewizyjną nie jest łatwe w naszym kraju. Przekonała się o tym była dziennikarka TVP, Beata Tadla. W przejmującym wpisie na Facebooku zdradziła, że hakerzy włamali się na jej konto na Instagramie. Nie ukrywa, że jest załamana.

- To było podłe, a ja czuję się po prostu okradziona z własności. Zaczynam zatem od nowa - żaliła się Tadla.

Agata Duda otrzymała zatrważający list od żony polityka. Treść odbiera mowę, nikt się nie spodziewałAgata Duda otrzymała zatrważający list od żony polityka. Treść odbiera mowę, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

TVP przyniosło jej sławę. Teraz ma poważne kłopoty

Na Instagramie dziennikarka dzieliła się zdjęciami z partnerem i synem. Opisywała fanom swoje przemyślenia i nie kryła się ze szczęśliwymi chwilami. Niedawno hakerzy przejęli jej konto, grozili i szantażowali. Beata Tadla prowadziła swój profil z zaangażowaniem, a szantażyści zaprzepaścili jej pracę.

- Drodzy! Hakerzy zlikwidowali moje konto na Instagramie. Włamali się do zabezpieczeń, zmienili identyfikatory, zażądali pieniędzy (w kryptowalucie), postawili ultimatum: albo płacisz w ciągu godziny albo tracisz profil. Nie zapłaciłam, więc straciłam konto budowane przez lata, z wieloma pamiątkami, wspomnieniami, historią mojej zawodowej drogi, z kontaktami - pisała na swoim Facebooku.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagłe wznowienie akcji, Kacperek poszukiwany 3 dobę. Gdzie jest 3,5-letni chłopczyk?
2. Trzaskowski: przedszkola i żłobki w Warszawie nie zostaną otwarte

"Płacisz albo w ciągu godziny tracisz profil"- miała usłyszeć kobieta. Nie zapłaciła, więc straciła wszystko. Szantażyści żądali zapłaty w kryptowalucie. Teraz dziennikarka zamierza prowadzić swój profil od nowa, poprosiła fanów o wsparcie. "Jeśli ktoś zechce do mnie wrócić, czekam z otwartymi ramionami" - zachęcała na Facebooku.

Tadla jest jedyną gwiazdą tej stacji, której przydarzyła się podobna historia. Podobny problem miała aktorka "Barw Szczęścia", Agnieszka Mrozińska. Być może inni dziennikarze pracownicy publicznej także powinni być czujni.

Internet to obecnie ważne źródło komunikacji z fanami. Wielu ludzi mediów dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Wystarczy chwila, aby długo budowane konto zostało skradzione. Hakerom powinny grozić wysokie kary.

tvp

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany wirusolog wygłosił opinię różniącą się od zdania WHO. Mowa o odporności na ponowne zakażenie
  2. Zaczęło się właśnie dzisiaj i potrwa do końca tygodnia. Jeśli cię zatrzymają, nie będzie ci do śmiechu
  3. Nie żyje wielki Polak, były żołnierz AK. Znał pewną tajemnicę, o której wie niewielu
  4. Wielki protest pracowników medycznych. Otrzymali upokarzającą premię, wielu będzie oburzonych
  5. Była dziennikarka TVP przechodzi ciężkie chwile. Prześladowano ją, dużo straciła, sprawa jest poważna
  6. Genialna wiadomość o pandemii, jakiej jeszcze nie było. Ogromny powód do radości

Źródło: [Plotek]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News