Dziennikarka TVP, Sylwia Dekiert, jest w ciąży. YouTube/TVP SportŹródło: YouTube/TVP Sport
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 29 Września 2020

Popularna dziennikarka TVP ogłosiła radosną nowinę. Co dalej z jej karierą?

TVP, wobec przetaczającej się przez publiczne media dobrej zmiany, opuściła znaczna część zespołu redakcyjnego. Jedną z dziennikarek, które zdecydowały się pozostać w Telewizji Polskiej, jest jednak znana ze sportowych transmisji Sylwia Dekiert. Prezenterka poinformowała, że jest w ciąży. Mimo to pozostaje aktywna zawodowo.

Urodzona w Zielonej Górze Sylwia Dekiert pozostaje związana z Telewizją Polską od 2002 roku. Dziennikarską przygodę w TVP rozpoczynała jako researcher. W kolejnych latach powierzono jej prowadzenie emitowanego w TVP2 programu "Sport Telegram". Dekiert zajmuje się głównie tematyką sportową. Już od małego pasjonować miały ją wyścigi na żużlu. Prywatnie pozostaje również miłośniczką koni.

Dziennikarka Polsatu nie wytrzymała. W ostrych słowach napisała co myśli, fani się nie spodziewali: Dziennikarka Polsatu nie wytrzymała. W ostrych słowach napisała co myśli, fani się nie spodziewali: "Żenadometr wywaliło"Czytaj dalej

Dziennikarka TVP jest w ciąży

Jak przypomina Wirtualna Polska, partnerem życiowym prezenterki Telewizji Polskiej jest Sławomir Nelup, który, podobnie jak jego wybranka, współpracuje z TVP Sport. Para pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Profile, które wspomnieni dziennikarze prowadzą na Instagramie, wypełniają szeregi zakulisowych materiałów, zdjęć czy rozmów z przedstawicielami świata sportu.

Następna kuriozalna wpadka w Wiadomościach TVP. Teraz naprawdę ich poniosło, możecie się uśmiaćNastępna kuriozalna wpadka w Wiadomościach TVP. Teraz naprawdę ich poniosło, możecie się uśmiaćCzytaj dalej

I choć, jak wskazuje WP, Sylwia Dekiert nieczęsto dzieli się szczegółami z prywatnego życia, znacznie bardziej otwarty na tę kwestię internetowej działalności zdaje się być jej partner, który niejednokrotnie publikował fotografie ciężarnej 42-latki. Dziennikarka TVP Sport jest bowiem w ciąży. Para wychowuje wspólnie dwóch synów. Portal przypomina, że prezenterka publicznego nadawcy była już poprzednio zamężna. Jej były parnet, Rafał Darżynkiewicz, również współpracuje z publicznymi mediami.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Kultowa scena z obiadem polowym z "Czterech pancernych i psa" kryje za sobą porażającą historię. Aktorzy do dziś czują niesmak
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Para zaręczyła się w 2019 roku. "Nowe życie, nowa ja, dzieci nalegały, wreszcie normalnie, tak, jak powinno być", pisała wówczas dziennikarka. "Minęły 24h, a ja wciąż nie mogę uwierzyć!", czytamy we wpisie Dekiert.

Dziennikarka TVP na Instagramie.

Niespełna rok później na profilu jej narzeczonego pojawiły się zdjęcia świadczące o tym, że dziennikarka jest w mocno zaawansowanej ciąży. Mimo tego pozostaje aktywna zawodowo, a widzowie nadal mogą ją oglądać w trakcie licznych sportowych wydarzeń transmitowanych przez TVP. W 2018 roku Dekiert nominowano do Telekamery w kategorii "Nadzieja Telewizji". "Po 16 latach pracy w TVP nominowano mnie do Telekamery w kat. #nadziejatelewizji. Nic tak nie odmładza!", napisała wówczas, cytowana przez Zyciorysy.info.

Dziennikarka TVP na Instagramie.

Prowadzący Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typuCzytaj dalej

Źrodła: WP / Instagram / Zyciorysy.info

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po 15 latach zażądali od niego zapłaty abonamentu RTV. Jednak wyrok sądu upokorzył Pocztę
  2. Pilnie zwołano sztab kryzysowy w Warszawie. "Sytuacja jest bardzo poważna"
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News