TVP. TVP Info/W tyle wizji/screen
Źródło: TVP Info/W tyle wizji/screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 24 Lipca 2020

Wielka wpadka w TVP na wizji - dlaczego znów się zdarzyło? Nagle znikąd pojawił się dziwny głos, widzowie myśleli, że żartują, ale wydarzyło się naprawdę

TVP info musi zmierzyć się z kolejnymi, zaskakującymi wydarzeniami, jakie rozegrały się na antenie medium. Podczas emisji "W tyle wizji" ktoś nagle zakłócił pracę redaktorów. Wiktor Świetlik i Krzysztof Feusette nie dowierzali, gdy usłyszeli tajemniczy głos.

Na antenie TVP Info możemy zaobserwować wiele budzących kontrowersje programów. Jednym z nich jest "W tyle wizji" i "#Jedziemy". Zwolennicy publicznego medium cenią sobie ostre i stanowcze deklaracje ze strony Rafała Ziemkiewicza, Michała Rachonia, Wiktora Świetlika oraz Krzysztofa Feusetta. Część widzów uważa jednak, że telewizja publiczna może dopuszczać się manipulacji w przedstawianych Polakom materiałach. W ostatnich dniach podczas emisji "W tyle wizji" doszło do kolejnej wpadki na żywo. Nieznany głos odniósł się do trzeźwości jednego z redaktorów.

Monika Kurska nie miała łatwo. Były mąż, Jacek Kurski chciał wykorzystać jej sytuację finansową?Monika Kurska nie miała łatwo. Były mąż, Jacek Kurski chciał wykorzystać jej sytuację finansową?Czytaj dalej

TVP Info: wpadka w programie W tyle wizji. "Skąd ta chrypka? Za zimne piwo?"

Wyjaśnimy, że "W tyle wizji" jej programem TVP Info prowadzonym przez prawicowych publicystów. Komentują oni bieżące wydarzenia społeczno-polityczne. Tym razem na tapecie znalazł się Donald Tusk oraz negocjacje budżetowe krajów członkowskich Unii Europejskiej. Feusette i Świetlik przypominali też dawne wypowiedzi polityków opozycji. Dziennikarze Telewizji Polskiej wypomnieli też byłemu premierowi w rządzie PO-PSL nieumiejętność mówienia po angielsku w 2013 roku.

Joanna Kurska ujawniła zdjęcia, których nikt wcześniej nie widział. Dlaczego postanowiła tak działać?Joanna Kurska ujawniła zdjęcia, których nikt wcześniej nie widział. Dlaczego postanowiła tak działać?Czytaj dalej

- Ja się dziwię troszeczkę premierowi Morawieckiemu, że on w ogóle ośmielił się porównywać takie kwoty, jak 300 miliardów wywalczone w pocie czoła przez pana Donalda Tuska, ktory jak wiemy nie znał wtedy języka angielskiego, więc to wszystko się musiało odbywać na migi. On tam musiał te pieniądze prawdopodobnie gdzieś pod stołem brać. Przepraszam, pod stołem to "N", czyli "Na" stole. Porównywanie teraz tego z marnymi 750 mld zł. To jest takie małe to - deklarował Krzysztof Feusette w TVP Info.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragedia, nie żyje. Ujawniono właśnie jeszcze gorsze fakty nt. kulis
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Prezes ZUS jasno o wieku emerytalnym: Polacy powinni pracować dłużej, do wykonania ogrom pracy

TVP info podczas transmisji na żywo "W tyle wizji" zaliczyło kolejną wpadkę. Krytykujący opozycję redaktorzy zostali zaskoczeni tajemniczym głosem, który odnosił się do stanu, w jakim miał znajdować się Wiktor Świetlik. W 9 minucie programu padło niespodziewane pytanie w tle. - Panie Wiktorze, panie Wiktorze, skąd ta chrypka? Za zimne piwo? - pytał mężczyzna. Zdziwieni dziennikarze próbowali obrócić sytuację w żart. W końcu Świetlik wyjaśnił, że przedstawione zarzuty nie są prawdziwe. Tłumaczył, że prawie nie pije alkoholu.

Na umieszczonym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z programu "W tyle wizji" TVP Info z 22 lipca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Z ostatniej chwili: jezdnia zapadła się pod autobusem. Na miejsce jadą służby
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel

Źródło: [TVP Info/W tyle wizji]