tvp. TVP Info
Źródło: TVP Info
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 23 Lipca 2020

Niespodziewana wpadka w programie na żywo w TVP Info. Nie miał pojęcia, że wszyscy mogą go usłyszeć, zaskakujące sceny

TVP Info stało się obiektem żartów po tym, jak na antenie w trakcie programu W Tyle Wizji pojawiły się "tajemnicze głosy". Konsternacji nie ukrywali również prowadzący, a zwłaszcza ten, do którego skierowane były słowa.

Środowe wydanie programu W Tyle Wizji prowadzili wspólnie były dyrektor Polskiego Radia Wiktor Świetlik oraz publicysta Krzysztof Fausette. Poruszano wiele kwestii związanych z bieżącą sytuacją polityczną.

Niesłychane, co dalej stanie się z Jackiem Kurskim. Wielu może być wściekłych, chodzi o telewizjęNiesłychane, co dalej stanie się z Jackiem Kurskim. Wielu może być wściekłych, chodzi o telewizjęCzytaj dalej

TVP Info - dziwny głos na wizji

Nagle prowadzącym przerwał głos znikąd. - Panie Wiktorze, panie Wiktorze, skąd ta chrypka? Za zimne piwo? - zabrzmiał głos, ewidentnie adresowany do Wiktora Świetlika. - A co to? - zapytał prowadzący. - Rozumiem, coś jakieś głosy słyszę teraz - odparł Krzysztof Feusette. - Ja też słyszę jakieś głosy. Odpowiem, że tropy nie są całkowicie chybione, ale piwa niemal nie pijam - podkreślił Świetlik.

To nie pierwsze kontrowersyjne zdarzenie w tym programie. Po wygranej Andrzeja Dudy w drugiej turze prowadzący poczuli się na tyle mocno, że w trakcie programu zaczęli szydzić z choroby. W trakcie emisji pojawił się temat Jerzego Stuhra, który w nocy z niedzieli na poniedziałek z podejrzeniem udaru trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jak informowała wtedy Gazeta Wyborcza, stan aktora był ciężki. Do choroby Stuhra nawiązał Rafał Ziemkiewicz. - Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu - powiedział prawicowy publicysta, dodając sugestię, że pewnie miało to związek z wynikiem wyborów. - Niech to też będzie przestrogą dla tych, co jak Tomasz Lis dali się podniecić tym TVN-om - stwierdził Ziemkiewicz, nawiązując do choroby innego z krytyków Prawa i Sprawiedliwości - Tomasza Lisa, który przeszedł udar w zeszłym roku.

Prawda o 500 plus wyszła na jaw. Eksperci nie mają najmniejszych wątpliwości, pokazali dowodyPrawda o 500 plus wyszła na jaw. Eksperci nie mają najmniejszych wątpliwości, pokazali dowodyCzytaj dalej

Jerzy Stuhr miał problemy ze zdrowiem od dłuższego czasu. Aktor przeszedł m.in. chorobę nowotworową. - Mój mózg jakby przestawał pracować. Chwilami byłem kompletnie ogłupiały. Na szczęście miałem obok Basię, która wykazywała się systematycznością. Nie poddawała się, choć przecież sama przeżywała ogromną traumę. Może nawet czasem silniej niż ja. Bo na niej ciążyła odpowiedzialność za moje chorowanie. Myślę, że żona odpoczywała, gdy szedłem do szpitala. W szpitalu wolałem być sam. Gdy wracałem do domu, znów trafiałem pod opiekę Basi. Jaka ona jest mądra... Dobrze mnie zna, wie, że jestem tak mocno przyzwyczajony do wolności. Wie, że nie można mnie całkowicie ubezwłasnowolnić - opowiadał o swoich zmaganiach z rakiem w 2018 roku w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krzysztof Jackowski miał wizję, która budzi dreszcze. Widział ogromną katastrofę, dalej jest tylko gorzej
  2. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Zaraz się zacznie, wybuchnie ogromny pożar
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel

Źródło: TVP Info