TVP info przerwało relacje z konferencji w jej kluczowym momencie. Andrzej Iwanczuk/Reporter/East NewsŹródło: Andrzej Iwanczuk/Reporter/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 20 Maja 2020

TVP nagle wyłączyło kamery w kluczowym momencie burzliwej konferencji? Niesłychane doniesienia

TVP Info uczestniczyło w konferencji prasowej, w której udział wzięli przedstawiciele resortu zdrowia oraz Platformy Obywatelskiej. Jak podaje portal Press.pl, dziennikarze stacji postanowili przerwać transmitowanie całego wydarzenia w kluczowym momencie. Widzowie publicznego medium musieli szukać informacji na własną rękę. Co tam się wydarzyło?

Wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński podczas porannej konferencji prasowej odpowiadał na pytania dziennikarzy w sprawie pandemii koronawirusa. Chwilę po nim swoje wystąpienia niespodziewanie wygłosili parlamentarzyści Koalicji Obywatelskiej. Marcin Kierwiński wspólnie ze Sławomirem Nitrasem postanowili przerwać wystąpienie Cieszyńskiego, aby przekazać swoje opinie w sprawie słynnej już afery maseczkowej. Jak podaje Press.pl, w momencie, kiedy posłowie zjawili się przed kamerami, Telewizja Polska miała przerwać relacjonowanie zdarzenia.

Łukasz Szumowski z niepokojącym ostrzeżeniem. Skrytykował polskie społeczeństwo, Łukasz Szumowski z niepokojącym ostrzeżeniem. Skrytykował polskie społeczeństwo, "wirus może wrócić"Czytaj dalej

TVP info przerwało transmisję w kluczowym momencie

Największe polskie media nie zrezygnowały z przedstawiania opinii publicznej awantury, do jakiej doszło między przedstawicielami konkurencyjnych ugrupowań. Jak tłumaczy Jarosław Olechowski portalowi Press, stacja, którą kieruje, miała na celu wyemitowanie jedynie samego briefingu wiceminsitra Janusza Cieszyńskiego. Deklaruje, że pytania parlamentarzystów opozycji zostaną przedstawione w innych programach Telewizji Polskiej.

- TVP Info transmitowało konferencję wiceministra w całości. Kiedy ją zakończył, zakończyła się również transmisja w TVP Info. Pytania posła Nitrasa i posła Kierwińskiego były zadawane już po zakończeniu konferencji. Relacje dotyczące tej wymiany zdań emitujemy na antenie TVP Info - dodaje na łamach portalu Press.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ze ściśniętym gardłem pożegnał słuchaczy i puścił Kazika. Poruszające do łez pożegnanie dziennikarza
2. Tarcza 4.0 wprowadza wielkie zmiany dotyczące urlopów. Twoje wakacyjne plany mogą się nie udać

Chwilę po wystąpieniu Cieszyńskiego miała odbyć się konferencja posłów Platformy Obywatelskiej. W jej trakcie mieli odnieść się do afery maseczkowej, która ma miejsce w rządzie Prawa i Sprawiedliwości. Przypomnijmy, że chodzi o zakup wadliwego sprzętu medycznego o wartości 5 milionów złotych. Marcin Kierwiński zdecydował się wspólnie z posłem Nitrasem na wproszenie się do wystąpienia przedstawiciela resortu zdrowia. Całe zamieszanie zakończyło się wielką awanturą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Video z Garwolina hitem sieci. Helikopter tankuje na stacji paliw
  2. Handel w niedzielę wróci? Podjęto pierwsze kroki, jest oświadczenie związków
  3. Biskup jednak chronił księży, którzy krzywdzili dzieci? Janiak nie zamierza ustąpić, wielu będzie wściekłych
  4. Jedna z największych gwiazd dziennikarstwa odchodzi z mediów publicznych. Co się stało?
  5. Ziobro i Gowin spotkają się z Kaczyńskim? Będzie się działo, chodzi m.in. o media publiczne
  6. Czarna plama na życiorysie Wojciecha Cejrowskiego. Nie wspomina fanom o wstydliwej sprawie

Źródło: Press.pl