tvp. Instagram.com/kristina.v1Źródło: Instagram.com/kristina.v1
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 21 Lutego 2020

Gwiazda słynnego programu TVP wzięła lesbijski ślub. Co na to Kurski?

TVP emituje program, w którym bohaterowie poszukują swojej drugiej połówki. Jedna z uczestniczek po opuszczeniu domu rolnika, znalazła swoją miłość. Nie jest to jednak chłopak ze wsi, a kobieta z którą właśnie wzięła ślub.

Krystyna Kamińska z 2. edycji "Rolnik szuka żony" właśnie opublikowała zdjecia ze swojego ślubu. Ma żonę i to oficjalne, a swoją kobietę poznała właśnie dzięki programowi. Ten fakt mógłby rozwścieczyć Kurskiego.

Hanna Lis wyśmiała dziennikarza za jego wagę? Poszło o pączkiHanna Lis wyśmiała dziennikarza za jego wagę? Poszło o pączkiCzytaj dalej

TVP pomogło Krystynie w znalezieniu żony?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Kolejny sklep Tesco zniknie z Warszawy. UOKiK wydał zgodę na przejęcie

- Teraz już oficjalnie - Panie Kamińskie - napisała Krystyna na swoim Instagramie. 

Z fotografii można wywnioskować, że impreza była kameralna i nie było wielkiego wesela. Kamińska jest Białorusinką i tak naprawdę ma na imię Kristina. W 2015 roku przyszła do programu ,,Rolnik szuka żony", ponieważ chciała się zakochać i ustabilizować swoje życie. Niestety gospodarz, który ją zaprosił nie był do końca nią zainteresowany. Ostatecznie ją odrzucił, ale bohaterka już w 2016 roku znalazła dziewczynę, w której zakochała się na zabój. Wielu obserwatorów i widzów śmieje się, że to właśnie telewizja przyczyniła się do znalezienia ukochanej.

– Jesteśmy bardzo podekscytowane tym wydarzeniem, rodzina tak samo. Cieszymy się, że w tym ważnym dla nas dniu będą razem z nami. Po przysiędze planujemy niedużą uroczystość w gronie najbliższych – mówiła w rozmowie z Faktem Krysia. 

Jak zareagował na to rolnik, u którego była Krysia?

– To jest ich życie, ich decyzje i to one poniosą tego konsekwencje. Na pewno spadnie na nie hejt, będą dziwne, niestosowne komentarze pod wspólnymi zdjęciami. Ja sam im tego ślubu nie bronię. Jeśli są ze sobą szczęśliwe, to jak najbardziej im kibicuję - mówił Adam Kraśko. 

Gratulujemy parze młodej!

tvptvp

ZOBACZ TAKŻE:

1. Fenomenalny gol reprezentanta Polski. Sam nie mógł uwierzyć, że to wpadło (WIDEO)

2. Nawet 10 tysięcy złotych dla rodzin z dziećmi. Już niedługo mogą liczyć na przypływ gotówki

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów