TVP wyprowadziło Rafała Trzaskowskiego z równowagi. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Czerwca 2020

Rafał Trzaskowski nie wytrzymał pytania TVP. Parsknął śmiechem, jest nagranie

TVP zadało Rafałowi Trzaskowskiemu pytanie o debatę prezydencką. Kandydat na prezydenta Warszawy nie wytrzymał i parsknął śmiechem. - Granice absurdu zostały przekroczone - zadeklarował na konferencji prasowej. Niecodzienne zdarzenie podczas konferencji prasowej polityka PO zaskoczyło wielu.

Kampania prezydencka w Polsce już za kilka dni dobiegnie końca. W wyniku działań politycznych kandydatów do Pałacu Prezydenckiego doszło do poważnego konfliktu. Spięcie na linii Rafał Trzaskowski-TVP wciąż podlega eskalacji. Oliwy do ognia dolewają wydarzenia, które miały miejsce podczas spotkania włodarza Warszawy z przedstawicielami mediów. Magdalena Włodarczyk, reporterka TVP Info spytała przedstawiciela Koalicji Obywatelskiej o powód opuszczenia studia Telewizji Polskiej poza wyznaczoną kolejnością.

Białystok. Trwa dramatyczna akcja ratownicza. Zatrważające szczegóły, liczy się każda minutaBiałystok. Trwa dramatyczna akcja ratownicza. Zatrważające szczegóły, liczy się każda minutaCzytaj dalej

TVP doprowadził Rafała Trzaskowskiego do śmiechu. Poszło o debatę prezydencką

 - Była losowana kolejność wychodzenia. Jednak pan opuścił w niewłaściwej kolejności budynek TVP, nie zatrzymując się na ściance do udzielania wywiadów. Dlaczego? - dopytywała dziennikarka TVP Info. Kandydat na prezydenta Polski nie wytrzymał i parsknął śmiechem. - Proszę państwa, no naprawdę. Państwo mi zadajecie pytania, kto w jakiej kolejności opuścił telewizję publiczną, podczas gdy w czasie tej debaty, zamiast dyskutować o tym, co jest najważniejsze dla Polek i Polaków: czyli kwestii służby zdrowia, bezpieczeństwa, walki o każde miejsce pracy, pytaliście mnie państwo o to, kiedy wprowadzimy euro - odpowiadał Rafał Trzaskowski.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bardzo niepokojące zachowanie Antoniego Macierewicza. Wykrzykiwał zadziwiające hasła, wyrywał mikrofon, wszystko się nagrało
2. Otwierają granice, nie wpuszczą Polaków. Kraj w Europie podjął decyzję

TVP wybiło Rafała Trzaskowskiego z rytmu. Niespodziewane pytanie wywołało ostrą reakcję włodarza Warszawy. - Dziś próbujecie mnie pytać, dlaczego nie staję na ściance TVP, gdzie zorganizowaliście 20-minutowy wywiad dla pana prezydenta, a zamiast zadawać konkretne pytania na debacie, skoncentrowaliście się na pytaniach, które nie nurtują Polek i Polaków - zbeształ reporterkę Telewizji Polskiej.

- Pytacie mnie, czy ja mam 40 minut czekać, czy ktoś mnie wypuści z telewizji publicznej, czy nie. Granice absurdu, w jaki sposób została zorganizowana ta debata, naprawdę zostały przekroczone. To coś absolutnie nieprawdopodobnego - tłumaczył zażenowany polityk.

Link do fragmentu wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego znajdziecie TU.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka wzywa swoich klientów. Mogą odzyskać część pieniędzy z nienaliczonego rabatu, który im się należał
  2. Polska legenda sportu zginęła w wypadku. Widok grobu zapiera dech w piersiach. Wszystko niemal 30 lat od śmierci
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Zalało polskie elektrownie. Sytuacja jest bardzo ciężka, ceny prądu mogą pójść w górę