Marzena Rogalska opowiedziała o pracy w TVP.. Instagramcom/Beata Sadowska officialŹródło: Instagramcom/Beata Sadowska official
Wszystkie wideo autora Julian Bakuła
Autor Julian Bakuła - 19 Lutego 2021

Pierwszy wywiad po odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP. Emocjonalna reakcja

Przed kilkunastoma dniami z TVP pożegnała się wieloletnia prowadząca "Pytania na śniadanie" Marzena Rogalska. "Zawsze można zacząć od nowa" - napisała wtedy prezenterka. W czwartek w sieci pojawiła się zapowiedź emocjonalnej rozmowy z Rogalską.

  • Marzena Rogalska odeszła z TVP
  • Była współprowadzącą programu "Pytanie na śniadanie"
  • Dziennikarka nie rezygnuje jednak z kariery medialnej
  • W sieci pojawiła się zapowiedź wywiadu z Rogalską

Na początku lutego Marzena Rogalska, która jeszcze niedawno wspólnie z Tomaszem Kammelem prowadziła program "Pytanie na śniadanie", poinformowała o odejściu z TVP. "Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej" - napisała prezenterka w mediach społecznościowych.

Decyzji Marzeny Rogalskiej nie skomentował jej kolega z "Pytania na śniadanie". - Tomasz Kammel jest ulubieńcem telewidzów i szefostwa. Ma za dobre warunki, poprowadzi program z każdym. Trudno się dziwić, że w obecnej sytuacji nie chce zabierać głosu - tłumaczył w rozmowie z portalem plotek.pl anonimowy rozmówca z TVP.

Marzena Rogalska odeszła z TVP

IMGW ogłosiło alerty hydrologiczne i meteorologiczne dla prawie całego krajuIMGW ogłosiło alerty hydrologiczne i meteorologiczne dla prawie całego krajuCzytaj dalej

Jak podaje plotek.pl, w roli współprowadzącej programu śniadaniowego TVP Marzenę Rogalską zastąpiła znana z teleturnieju "Koło FortunyIzabella Krzan. Według portalu wirtualnemedia.pl nie jest jeszcze przesądzone, czy Krzan zostanie tam na stałe. - Na razie przyglądamy się i zbieramy opinie. Myślę, że Izabella Krzan świetnie daje sobie radę - przekazała portalowi szefowa "Pytania na śniadanie".

Tymczasem Marzenę Rogalską można zobaczyć jeszcze w spotach reklamowych promujących nową stację TVP Kobieta. - Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej - tłumaczy Rogalska.

Odejście Rogalskiej z TVP nie oznacza jednak, że zawiesza ona swoją karierę medialną. W piątki od godziny 14 do 18 można słuchać prowadzonej przez nią audycji w Radiu Złote Przeboje. Rogalską można ponadto oglądać w spektaklu "Czy ty to ty" w Teatrze Capitol.

Rogalska, która zajmuje się również pisaniem, zachęca też fanów do lektury jej najnowszej powieście zatytułowanej "Czas tajemnic". - Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa - skwitowała swoje odejście z TVP dziennikarka.

W czwartek na profilu Beaty Sadowskiej na Instagramie pojawiła się zapowiedź emocjonalnego wywiadu z Rogalską, w którym opowiada ona o odejściu z TVP. - Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuję bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli - mówi Rogalska w wywiadzie z Beatą Sadowską. Zdjęcie z wywiadu jest zdjęciem głównym artykułu.

Jak możemy dowiedzieć się z udostępnionego fragmentu wywiadu, była dziennikarka TVP opowiada w nim także o swojej codzienności, zdradzając, że gotuje według pięciu przemian. Pytana, na co najlepiej wydawać pieniądze, wskazuje podróże.

W pewnym momencie wywiadu przeprowadzonego przez Beatę Sadowską Rogalska płacze na wizji. - To są łzy wzruszenia i szczęścia, bo myślę sobie, że naprawdę nie byłoby mnie tu, gdzie jestem - mówi była dziennikarka TVP, odnosząc się prawdopodobnie do obecnych w jej życiu przyjaciół.

Źródło: plotek.pl, wirtualnemedia.pl, Instagramcom/Beata Sadowska official

Artykuły polecane przez redakcję WTV: