TVP. Kadr "M jak miłość" - Miłość jego życia – scena z odc. 1525; YouTube.com/TVP VODŹródło: Kadr "M jak miłość" - Miłość jego życia – scena z odc. 1525; YouTube.com/TVP VOD
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 15 Września 2020

Uwielbiana aktorka znika z TVP na dłużej, nikt nawet nie przypuszczał. Co się stało?

TVP od 2000 roku emituje serial "M jak miłość", który wciąż bije rekordy popularności. Wielu aktorów, dzięki roli w produkcji zyskało na sławie. Dla nich zniknięcie jednej, z najbardziej lubianych postaci może być ciosem.

"M jak miłość" utrzymuje się na antenie już ponad 20 lat. Choć wielu myślało, że przez Kurskiego serial nie będzie emitowany, to ostatecznie na początku września miała miejsce premiera kolejnej serii.

TVN: łzy, krzyki i wulgaryzmy na wizji. Widzowie nie pozostawiają suchej nitkiTVN: łzy, krzyki i wulgaryzmy na wizji. Widzowie nie pozostawiają suchej nitkiCzytaj dalej

Aktorka TVP znika na dłużej, fani mogą być zasmuceni

Barbata Kurdej-Szatan na planie serialu TVP "M jak miłość" wciela się w postać Joanny Chodakowskiej. Bohaterka o dziwo zyskała sporo grono fanów, a wiadomość o odejściu aktorki nie z pewnością miła. Jak dowiadujemy się z mediów, dzisiejszy odcinek z jej udziałem będzie ostatnim. Dlaczego?

Aktorka i wokalistka jest w ciąży i z tego powodu postanowiła udać się na urlop macierzyński. Wielu powinno spodziewać się takiej decyzji, ale patrząc na to, jak aktorki szybko wracają na plan po porodzie, nie wszystko jest oczywiste. Małgorzata Kożuchowska wróciła do pracy już dwa miesiące od narodzin swojego synka.

Mama zachowywała się bardzo dziwnie na placu zabaw. Nagle doszło do zatrważających scen, wszystko się nagrałoMama zachowywała się bardzo dziwnie na placu zabaw. Nagle doszło do zatrważających scen, wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Wieść o ostatnim odcinku Barbary Kurdej-Szatan "M jak miłość" przekazało za pośrednictwem swojego Instagrama. "Dziś o 20:55 ostatni odcinek z udziałem Basi Kurdej-Szatan przed jej urlopem macierzyńskim. Basiu! Ściskamy mocno, trzymamy kciuki i czekamy na ciebie!" – czytamy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu 2. Zwykła marchewka w orientalnej okrasie zupełnie zmienia smak. "Surówka afrykańska" jest banalnie prosta, a niesamowicie pyszna3. Niespodziewane słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie". Widzowie nie wytrzymali

Okres ciąży może być wyjątkowo trudny dla Kurdej-Szatan, ponieważ zmaga się ona od lat z boleriozą. O dziecko starała się dość długo. "Sprawa boreliozy niestety wciąż nie jest do końca zbadana. Wygląda to tak, że nie ma potwierdzonych badań potwierdzających, że borelioza przeszkadza w zajściu ciążę. Ja na szczęście po prostu czułam się dobrze, leczyłam się naturalnie i po dwóch latach starań o dziecko w końcu się udało" - mówiła na łamach magazynu "Viva" 

„Nie wiem, czy na to, że tyle to trwało, miała wpływ choroba. Trudno powiedzieć. Może bardziej chodziło o stres albo nawał pracy?” - dodała aktorka.

Nieoficjalne: Krzysztof Kononowicz w ciężkim stanie. Miał doznać rozległego udaruNieoficjalne: Krzysztof Kononowicz w ciężkim stanie. Miał doznać rozległego udaruCzytaj dalej

W 1525 odcinku "M jak miłość" na TVP dowiemy się, że Asia miała zajść w ciąże, ale jej serialowy partner Michał okaże się bezpłodny. Kolejne badania, których podejmie się bohateria wykluczą ciążę. Po niemiłych przeżyciach postanowi wyruszyć w podróż do Francji, a na miejscu dowie się o swoich poważnych problemach ze zdrowiem. Właśnie w ten sposób zostanie ograna nieobecność aktorki w serialu.

Na zdjęciu wyróżniającym znajduje się kard, który pochodzi z serialu "M jak miłość" z kanału YouTube.com/TVP VOD - "Miłość jego życia" – scena z odc. 1525.

Źródło: [NaTemat]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 14 lat nie płacił abonamentu, aż zajęto mu konto. Według przełomowego wyroku nie musi go płacić w ogóle
  2. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?