TVP. Screen z programu "Sprawa dla reportera"Źródło: Screen z programu "Sprawa dla reportera"
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 15 Czerwca 2020

Ksiądz w TVP wyjaśniał, jaka jest rola żony. Zadziwiające sceny mogą bulwersować

TVP wyemitowała w programie "Sprawa dla reportera" skandaliczną wypowiedź księdza. Zdaniem kapłana kobieta która nie współżyje z mężem jest sama sobie winna gdy jest źle traktowana.

Program dotyczył kobiety po amputacji piersi, nad którą jej mąż znęcał się i źle traktował. Fragment wypowiedzi księdza pojawił się w internecie. Jedną z osób, które rozpromowały nagranie był swego czasu Robert Biedroń, który umieścił je na swoim Twitterze.

GIS wycofuje całą serię popularnego produktu. Znaleziono w nim szkło, pozbądźcie się go jak najszybciejGIS wycofuje całą serię popularnego produktu. Znaleziono w nim szkło, pozbądźcie się go jak najszybciejCzytaj dalej

TVP. Skandaliczna wypowiedź księdza

Kobieta utrzymywała, że przyczyną takiego traktowania było to, że nie chciała współżyć z mężem. Odpowiedział jej zaproszony do studia ksiądz Stanisław Jurczyk - Proszę pani, ja nie mogę zrozumieć, że pani mówi do męża że mąż źle panią traktował, bo pani męża nie obsługiwała w łóżku. Pani ma obowiązki, także współżycia. - stwierdził. Zupełnie zignorował fakt, że kobieta była niepełnosprawna - amputowano jej piersi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zadziwiająca awantura tuż po Wiadomościach TVP. Prowadzący nie wytrzymał
2. Wypłynęły nowe informacje o bonie na wakacje. Padł możliwy termin, kiedy Polacy dostaną pieniądze

Wypowiedź księdza wywołała olbrzymie wzburzenie wśród zgromadzonych gości, jednak kapłan nie chciał wycofać się ze swoich słów.

Słowa księdza bulwersują tym bardziej że ksiądz Stanisław Jurczyk nie był zwykłym, prowincjonalnym kapłanem, lecz prezesem Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej. Często gościł na antenie Telewizji Republika, przez którą został nazwany Wielkim Przyjacielem stacji. Należał również do Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Andrzeju Dudzie.

Fragment nagrania można zobaczyć tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największe triki supermarketów, abyśmy wydawali więcej. Lepiej miej się na baczności
  2. Płonie samochód. Jedna osoba nie żyje. Gigantyczna tragedia na Mazowszu, wypadek i pożar.
  3. Polityk PiS nagle w programie na żywo w poniżających i pogardliwych słowach obraził społeczność LGBT. Uniżał im, jak tylko potrafił
  4. Zakochana w Andrzeju Dudzie internautka zaatakowała Martę Kaczyńską. Wyciągnęła fakty z jej przeszłości
  5. Ksiądz znany na całą Polskę bez żadnych skrupułów wykorzystywał dzieci. Ujawniono porażające zwierzenia kolejnej ofiary
  6. Negatywne skutki spowalniania koronawirusa. WHO i UNICEF biją na alarm

Źródło: TVP | Sprawa dla reportera

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News