TVP. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 15 Maja 2020

TVP nie wytrzymało nawet dnia. “Wiadomości” od razu zaatakowały potencjalnego przeciwnika Dudy

TVP zaatakowało Rafała Trzaskowskiego w dzisiejszym wydaniu "Wiadomości". Choć jeszcze nie wiadomo czy na pewno będzie kandydatem PO na prezydenta to i tak wytoczono przeciwko niemu najcięższe działa.

Jutro o godzinie 10 zarząd Platformy Obywatelskiej ma zdecydować o tym, kto zastąpi Małgorzatę Kidawę-Błońską w wyścigu o fotel prezydencki. Według przecieków medialnych najbardziej prawdopodobna jest kandydatura prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego.

Pilne informacje dla uczniów i rodziców. Wszystko się zmieni, lekcje będą wyglądały całkowicie inaczejPilne informacje dla uczniów i rodziców. Wszystko się zmieni, lekcje będą wyglądały całkowicie inaczejCzytaj dalej

TVP atakuje Trzaskowskiego

Taki obrót spraw wywołał bardzo przewidywalną reakcję telewizji rządowej, która ruszyła z frontalnym atakiem na Trzaskowskiego w trakcie wieczornego wydania Wiadomości. Już w zapowiedzi materiału został nazwany przez prowadzącą je Edytę Lewandowską "specjalistą od wpadek". W podobnym tonie utrzymany był pasek: "Człowiek-usterka marzy o pałacu?".

DZISIAJ GRZEJE: 1. W nocy zrobi się niebezpiecznie, lepiej mieć się na baczności. To nie koniec złych informacji od Instytutu
2. Wiele osób nawet nie wiedziało, że straciło oszczędności swojego życia. Upadek banku pociągnął ich za sobą

W takim tonie był cały materiał. Nie zabrakło w nim oczywiście odniesień do kwestii awarii kolektora ścieków oraz inwestycji w "Strefy relaksu" na Placu Bankowym. Przypomniano nawet to, że Trzaskowski dał żebrzącej kobiecie 20 groszy. - „Gdybym nie widział tego na własne oczy, to bym pomyślał, że to pasek z generatora. Najśmieszniejsze jest to że po materiale pełnym szamba (dosłownie i w przenośni) puścili materiał o setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II. Przecież oni wstydu nie mają" - komentują internauci.

Według najnowszych informacji medialnych oprócz Trzaskowskiego rozważana jest również kandydatura Radosława Sikorskiego. O wszystkim zdecyduje jutrzejsze spotkanie zarządu Platformy Obywatelskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapłacimy kolejne miliony za wydruk nowych kart wyborczych
  2. Wypłaćcie gotówkę, zróbcie przelewy. Banki ostrzegają, że w weekend będzie to niemożliwe
  3. Uczniowie wracają do szkoły? Nagła decyzja i pilne oświadczenie
  4. Pamiętacie dyrektora z Biebrzy, który robił wielkie oczy na Morawieckiego? Właśnie został zwolniony
  5. Pielęgniarka nie miała wyboru i musiała skłamać w sprawie zakażenia. Powód wprowadza w osłupienie
  6. Szumowski o ściąganiu maseczek w Polsce. Dobitne słowa

Źródło: TVP

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News