TVP. OMP
Źródło: OMP
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 12 Lutego 2020

Nad młodymi gwiazdami TVP wisiało fatum? Zmarli prawie w tym samym czasie

TVP przyniosło im karierę. Wcześnie odeszli, praktycznie w tym samym okresie. Dla wielu to nie przypadek, a pewnego rodzaju klątwa. Choć porównanie może wydawać się surrealistyczne, to splot tych wydarzeń jest naprawdę zastanawiający

Swoją karierę rozpoczęli na początku lat 90. w takich programach jak "5-10-15", czy "Rower Błażeja". Zmarli w bardzo dziwnych okolicznościach, a ich bliscy nadal nie moga się z tym pogodzić.

80-letnie małżeństwo zostało oszukane na 200 tys. złotych. Ostrzegamy wszystkich80-letnie małżeństwo zostało oszukane na 200 tys. złotych. Ostrzegamy wszystkichCzytaj dalej

TVP: Młodzi prezenterzy, którzy nagle zmarli

Sławomir Siejka był prezenterem i ulubieńcem widzów. Zapowiadał programy w telewizyjnej Dwójce i Jedynce. Niestety zmarł 24 listopada 1994 roku na wirusowe zapalenie opon mózgowych. Widzowie przez lata spekulowali, jakoby gwiazdor miał mieć HIV, a informacja miała tylko ukrywać prawdę. Społeczeństwo nie byłoby wtedy gotowe, aby przyjść wiadomość o rzekomej orientacji Siejki. Jednak nigdy plotki nie zostały potwierdzone. W chwili śmierci miał 31 lat.

Kolejną postacią jest Marcin Kołodyński. Był prezenterem ,,5-10-15". Próbował również swoich sił jako aktor. Wystąpił m.in. w Chłopaki nie płaczą", spektaklu "Usta Micka Jaggera", serialu "Rodzina zastępcza", i epizodzie w "M jak miłość", grając chłopaka Majki. 1 lutego 2001 roku wyjechał do Gliczarowa Górnego razem ze swoim przyjacielem Wojciechem Błaszczukiem. Niestety podczas przejażdżki na snowboardzie, nie zauważył przez mgłę ratraku. Uderzył w niego i zginął na miejcu. Miał tylko 20 lat.

Jego przyjaciel Wojciech Błaszczuk zginął w wypadku samochodowym w tym samym roku. Zmarł 14 października 2001 roku. Prowadził ,,Rower Błażeja". Ich przyjaciółka Iwona Kutyna powiedziała w jednym z wywiadów, że uważa to za swego rodzaju fatum.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat

2. Pokazali, jak wygląda samolot po wyjściu niektórych pasażerów. Tragedia, gorzej niż w chlewie [FOTO]

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Skandal jakich mało. Polski Kościół ustalił horrendalne ceny za pogrzeb, niektórzy nie zarobią tyle w ciągu całego roku