Monika Zamachowska zarabia więcej niż w TVP. East News/TricolorsŹródło: East News/Tricolors
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 12 Stycznia 2021

TVP będzie niezadowolone? Zamachowska wyznała, że przez rok zarobiła więcej, niż przez 10 lat pracy u nich

TVP przez wiele lat zatrudniało dziennikarkę i prezenterkę Monikę Zamachowską. Gdy w 2019 r. telewizja ostatecznie rozstała się z nią w 2019 r., gwiazda rozpoczęła nowy styl życia. Dziś twierdzi, że nie narzeka na brak gotówki. Na swoim Instagramie zamieściła wpis, skierowany do jej krytyków.

  • Monika Zamachowska nie współpracuje z TVP od 2019 r.
  • Na Instagramie zamieściła wpis, w którym niepochlebnie wypowiada się o stacji
  • Prezenterka, przebywająca obecnie w Dubaju, nie szczędzi także swoich krytyków

Znana prezenterka twierdzi, że dziś zarabia znacznie więcej niż podczas pracy w TVP. 

TVP krytykowane przez Monikę Zamachowską

Monika Zamachowska do niedawna była jedną z najpopularniejszych twarzy TVP. Wcześniej znana jako Monika Richardson prezenterka, prowadziła m.in. jeden z niezwykle popularnych w publicznej telewizji programów "Europa da się lubić"

W państwowym medium pracowała od 1995 r., a jej ostatnią działalnością w TVP była rola prowadzącej cieszącego się sympatią widzów śniadaniowego show "Pytanie na śniadanie". W 2019 r. nieoczekiwanie została jednak zwolniona z pełnionej funkcji. 

W TVN mocne spięcie. Kłótnia między Moniką Olejnik a Radosławem SikorskimW TVN mocne spięcie. Kłótnia między Moniką Olejnik a Radosławem SikorskimCzytaj dalej

Choć fani gwiazdy byli zaskoczeni takim obrotem spraw, wciąż mogli cieszyć się obecnością swojej idolki w mediach społecznościowych, w których Monika Zamachowska często się udziela. Regularnie zamieszcza posty na Instagramie, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami. 

W jednym z ostatnich wpisów była gwiazda TVP zwróciła się do swoich krytyków. Dodatkowo umieściła zdjęcie z jednej ze swoich podróży. 

Zamachowska w Dubaju grzmi na hejterów 

(...) uprzejmie donoszę, że od ukończenia 18-ego roku życia pracuję i utrzymuję siebie i swoją rodzinę. Miałam dwie przerwy, na dwa urlopy macierzyńskie - wtedy pobierałam pieniądze z ZUSu - zaczęła swój wpis Monika Zamachowska. 

Dziennikarka, przebywająca obecnie w Dubaju, skrytykowała również osoby rzekomo powielające plotki na temat jej trudnej sytuacji finansowej w ostatnim czasie. 

Nigdy nie miałam poważnych problemów finansowych. Jeśli o nich czytaliście w bauerowskich pisemkach za 1 zł, to możecie już o tym zapomnieć, jak o tzw. faktach prasowych, stworzonych na potrzeby wierszówki przez redaktorki bez nazwisk - napisała. 

W swoim wpisie odniosła się też do dawnej współpracy z TVP. Prezenterka stwierdziła, że obecnie zarabia znacznie więcej niż przez lata, gdy związana była z państwową telewizją. 

(...) od roku pracuję i zarabiam więcej, niż przez ostatnie 10 lat w TVP. I to mimo pandemii. Trochę mi głupio się z tego tłumaczyć, no ale trudno, być może tak trzeba, gdy się jest i w dalszym ciągu zamierza mieszkać w kraju nad Wisłą - tłumaczyła Monika Zamachowska. 

Źródło: pudelek.pl, instagram.com/monikazamachowska

Artykuły polecane przez redakcję WTV: