TVP Danuta Holecka. Wiadomości TVP/ screenŹródło: Wiadomości TVP/ screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 11 Czerwca 2020

Absurdalny materiał Wiadomości TVP z protestu pod Pałacem Prezydenckim. Pasek przejdzie do historii

TVP w ostatnim wydaniu "Wiadomości" poruszyło kwestie dzisiejszego protestu. Przypomnijmy, że oburzeni obywatele manifestują swój sprzeciw pod Pałacem Prezydenckim. Chodzi o Kartę Rodziny podpisaną przez prezydenta Andrzeja Dudę. Telewizja Polska postanowiła poświęcić tej sprawie swój czas antenowy.

TVP poprzez "Wiadomości" nie po raz pierwszy zaskakuje Polaków materiałami emitowanymi na swej antenie. Nie od dziś zmagaja się też z licznymi oskarżeniami w sprawie jakości informacji przekazywanych obywatelom. Stronniczość czy faworyzowanie rządzących to jedynie wierzchołek lodowy zarzutów, jakie padają w kierunku Telewizji Polskiej. Ostatnie wydanie programu informacyjnego z pewnością doleje oliwy do ognia.

Andrzej Duda grzmiał o Andrzej Duda grzmiał o "komuchach" i atakował sędziów. Na wiecu usłyszał pytanie, po którym puściły mu nerwyCzytaj dalej

TVP zaskoczyło swoim ostatnim paskiem

"Prowokacja środowisk LGBT w Boże Ciało" - mogliśmy przeczytać na jednym ze słynnych już pasków "Wiadomości" TVP. Danuta Holecka wyjaśniła, że "tęczowe disco" jest pomysłem prorównościowych aktywistów na katolickie święto. Jest to, niestety, kolejna wpadka w wydaniu stacji. Wydarzenie osób LGBT pod Pałacem Prezydenckim nie odnosiło się do Bożego Ciała. Chodziło o wyrażenie sprzeciwu wobec wypowiedzi Andrzeja Dudy w sprawie zakazu "promowania ideologii LGBT w miejscach publicznych".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Arcybiskup Marek Jędraszewski nie mógł sobie darować. Grzmiał i straszył z ambony, wszystko trafiło do sieci
2.Seria poważnych wypadków w Tatrach, najgorszy na Rysach. Do akcji ruszył śmigłowiec

TVP ma za sobą kolejną, niemałą wpadkę. Na antenie stacji przeprowadzono bardzo krótką transmisję z wydarzenia. Widzimy na niej grupę młodych działaczy, którzy tańczą pod Pałacem. Z wyemitowanego materiału "Wiadomości" TVP możemy wywnioskować, że całe zgromadzenie przebiega w pokojowym charakterze.

TVP

TVP

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ceny w biurach podróży po wielkich obniżkach, znowu idą do góry. Jak kupować wakacje, to jeszcze teraz
  2. Ogromny pożar w Warszawie. Porażająca wizja jasnowidza Jackowskiego
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Moc smaku w robaku! Żywność z owadów w jednej z głównych sieci marketów w Polsce

Źródło: ["Wiadomości" TVP 11.06.20]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News