TVP dziennikarz. TVP InfoŹródło: TVP Info
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 7 Maja 2020

Popis dziennikarza TVP na wizji. Uczył kobietę jak być kobietą, widzieliście coś podobnego?

TVP najwyraźniej postanowiło rozszerzyć program "Szkoła" również na programy publicystyczne. Za edukowanie Agnieszki Dziemianowicz-Bąk w temacie płci wziął się Adrian Klarenbach, były doradca Janusza Korwin-Mikkego, a dzisiaj prowadzący w TVP Info.

Goścmi w programie "O co chodzi" byli Agnieszka Dziemianowicz-Bąk oraz Jacek Żalek. Dyskusja była bardzo gorąca, a Dziemianowicz-Bąk ostro zaatakowała Żalka za bardzo częste zmiany barw partyjnych. - Był już pan w dziewięciu partiach i za chwilę dojdzie dziesiąta, czyli Prawo i Sprawiedliwość - mówiła. I rzeczywiście szybka weryfikacja jej słów wskazuje, że pan Żalek nie jest zbyt stały w uczuciach politycznych. W swojej karierze był zaliczył m.in. Stronnictwo Konserwatywno-Ludowe, Unię Polityki Realnej, a także Platformę Obywatelską. Teraz zaś skłócił się bardzo z liderem Porozumienia Jarosławem Gowinem w sporze dotyczącym głosowania kopertowego.

Minister Łukasz Szumowski nie ma złudzeń. Dwie epidemie w Polsce jednocześnie mogą wystąpić jesieniąMinister Łukasz Szumowski nie ma złudzeń. Dwie epidemie w Polsce jednocześnie mogą wystąpić jesieniąCzytaj dalej

TVP uczy płci

Taki atak nie spodobał się najwidoczniej pracownikowi telewizji publicznej i prowadzącemu program Adrianowi Klarenbachowi, który postanowił dać Dziemianowicz-Bąk lekcję tego, kogo należy uważać za kobietę, a komu się takie miano nie należy. - Kobieta w studiu ma naprawdę więcej praw aniżeli mężczyzna, proszę to docenić. Ale kobieta, która obraża innych, przestaje być w pewnym sensie kobietą - powiedział.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najważniejsza osoba z WOŚP odchodzi. Nikt się nie spodziewał
2. Nowa choroba atakuje małe dzieci, do złudzenia przypomina COVID-19. Kluczowe pierwsze 10 dni, potem może być za późno

Na tym jednak nie skończył. Po lekcji przyrody przyszła pora na lekcję WOS-u. - W związku z powyższym bardzo bym prosił panią poseł, w imię lewicowych ideałów, które pani przyświecają, o szacunek do drugiego człowieka, bo w przeciwnym wypadku z lewicowością nie ma pani nic wspólnego - stwierdził. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oszałamiające wyniki badań. Niewyobrażalna liczba mieszkańców Krakowa przeszła już koronawirusa
  2. Kradł elektryczne hulajnogi i rozkładał je na części. Próbował okłamać policjantów, wszystko się wydało
  3. Skandaliczne zachowanie policjanta. Robi zdjęcia dokumentów tożsamości i publikuje w internecie
  4. Czy w kinach i teatrach obowiązywać będzie zachowanie bezpiecznej odległości? Nagłe oświadczenie wicepremiera
  5. Niewyobrażalnie tragicznie, doszło do okropnego wypadku. Nie żyje 11-latka i mężczyzna
  6. Wielkie zmiany w Wuhan. Nagrania wyciekły do sieci, widać wszystko

Źródła: TVP Info, NaTemat