Teresa Lipowska. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 3 Kwietnia 2020

Aktorka pękła na antenie TVP, mówiąc o swojej obecnej sytuacji. "Nie wytrzymuję"

TVP postanowiło zrekompensować swoim widzom fakt, iż produkcja niektórych formatów musiała zostać zawieszona, przez stan epidemii. „Bądźmy Razem w domu” to program poradnikowy, adresowany głównie do seniorów. Jednym z jego ostatnich gości była znana i lubiana Teresa Lipowska. Podzieliła się bardzo smutnymi przemyśleniami.

Lipowska odgrywa jedną z najważniejszych ról w niezwykle popularnym serialu "M jak Miłość". Niestety, podobnie jak wiele jej koleżanek i kolegów po fachu, póki co musiała pożegnać się z planem zdjęciowym. Przez epidemię zawieszono część produkcji.

Wiemy, co z wyborami. Jarosław Kaczyński powołał się na konstytucjęWiemy, co z wyborami. Jarosław Kaczyński powołał się na konstytucjęCzytaj dalej

Aktorka nie radzi sobie najlepiej z zaistniałą sytuacją. Czuje się bardzo samotna, o czym opowiedziała ostatnio, goszcząc w programie "Bądźmy razem w domu".

TVP gościło Lipowską w programie "Bądźmy razem w domu". Aktorka nie czuje się najlepiej

Lipowska sporadycznie wychodzi z domu na spacer. Mieszka obok alei Kasztanowej, ale jak przyznała, praktycznie nikogo nie spotyka na swojej drodze. Niestety, wracając do domu mierzyć musi się z ogromną samotnością.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Agata Duda naraziła zdrowie uczniów? Niepokojące zdjęcia wywołały falę krytyki pod adresem pierwszej damy
2. Pożar w Pruszkowie. Płomienie trawiły mieszkanie, 81-latka nie miała drogi ucieczki

- Mieszkam sama, więc po prostu nie wytrzymuję. Najgorsza jest samotność. Jeśli ma się partnera, można się pośmiać czy pograć... Zrobiłam wszystkie rzeczy, w tym poprałam koce... Siedzenie i nicnierobienie zawodowo jest straszne. Dzisiaj zrobiłam sałatkę jarzynową, której nie robiłam z 13 lat! - wyznała na wizji Teresa Lipowska.

Aktorce na szczęście pomaga jej syn.

- Mam mnóstwo telefonów, syn zaopatruje mnie we wszystkie produkty, wnuki dzwonią. Mam mnóstwo przyjaciół, więc telefonicznie jestem bardzo aktywna. Najgorsze, co zrobiłam w życiu, to fakt, że nie zaprzyjaźniłam się z internetem! Nie było na to czasu... W tej chwili nie mogę nikogo zaprosić do nauki, bo nie wpuszczam nikogo do domu - powiedziała Lipowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
  2. Ograniczenia pilnie zmienione. Rząd cichcem wyłączył jedną grupę z zakazów
  3. Jarosław Kaczyński nie przejmuje się rządowymi rozporządzeniami. Za kilka dni wyruszy w podróż
  4. Rydzyk nie daje za wygraną. Jego prośba w czasie pandemii może bulwersować
  5. W tej chwili ważą się nasze losy. Zwołano pilną naradę na Nowogrodzkiej
  6. Na plaży doszło do niewiarygodnej sytuacji. Skutek pandemii, który wywołuje ogromne zaskoczenie

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News