Mężczyzna przerwał relację na żywo i powiedział, co myśli.. TVPŹródło: TVP
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 3 Kwietnia 2020

Podszedł do dziennikarza TVP podczas relacji na żywo. Przerwano transmisję

TVP ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Wiele osób bowiem zarzuca telewizji publicznej kłamstwo i propagandę. Do ich grona zdecydowanie należy młody mężczyzna, który w pewnym momencie podszedł do dziennikarza i przerwał relację na żywo, wyrażając to, co myśli. Do tej niecodziennej sytuacji doszło podczas transmisji sprzed Pałacu Prezydenckiego w Warszawie.

Reporter TVP Info z pewnością poczuł się zdezorientowany, kiedy w trakcie relacji na żywo na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, w pewnym momencie podszedł do niego młody człowiek z Konstytucją w ręku i wyraził swoje uczucia. Wszystko zostało pokazane na antenie.

Ostatni, tragiczny bilans ofiar w Polsce. Ogromny wzrostOstatni, tragiczny bilans ofiar w Polsce. Ogromny wzrostCzytaj dalej

TVP ma wielu zwolenników i przeciwników. Młody mężczyzna przerwał relację na żywo i powiedział, co myśli. "Cały czas kłamiecie"

W trakcie programu na żywo na antenie połączono się z reporterem, znajdującym się przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Dziennikarz Kamil Krupa miał mówić o Tarczy Antykryzysowej, która została wprowadzona przez rząd w związku z epidemią i kryzysem gospodarczym z nią związanym. Tarcza została wczoraj podpisana przez prezydenta Andrzeja Dudę. W pewnym momencie relacja została przerwana przez stojącego obok młodego mężczyznę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Macie konto w PKO BP, Pekao, mBanku lub Credit Agricole? Właśnie wprowadzono zmiany, o których musicie wiedzieć
2. Nielegalne zgromadzenie w Otwocku, na widok policji uciekli do śmietnika

– Już od dzisiaj przedsiębiorcy mogą składać – zaczął swoją wypowiedź stojący przed Pałacem dziennikarz, kiedy to w słowo nagle wszedł mu młody mężczyzna, zarzucając stacji kłamstwo. – Cały czas kłamiecie mówiąc o dobrej zmianie – powtarzał, trzymając Konstytucję w ręku.

– Przepraszam, rozmawiamy o problemach polskich przedsiębiorców – próbował uratować sytuację reporter.

– Kłamiecie, oszukujecie – powtarzał dalej młody mężczyzna, nie dając za wygraną i nie pozwalając reporterowi na kontynuowanie relacji. Transmisja musiała zostać przerwana i zdjęta z anteny. Wrócono ponownie do studia telewizji.

 ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
  2. Emerytura wyższa o 15%. ZUS zdradza prosty sposób na większe świadczenie
  3. Jarosław Kaczyński nie przejmuje się rządowymi rozporządzeniami. Za kilka dni wyruszy w podróż
  4. Rydzyk nie daje za wygraną. Jego prośba w czasie pandemii może bulwersować
  5. W tej chwili ważą się nasze losy. Zwołano pilną naradę na Nowogrodzkiej
  6. Gwiazda internetu ma koronawirusa i nie przestrzega kwarantanny. Naraża dzieci, internauci nie zostawiają na niej suchej nitki

Źródło: dorzeczy.pl