Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 2 Kwietnia 2020

Dramatyczne nagranie. Dziennikarz TVP znalazł się w niebezpieczeństwie

TVP a w szczególności publicystyczny dział Telewizji Polskiej, ma w swoim zespole dziennikarzy cieszących się rozpoznawalnością i niewstrzymujących się od wygłaszania opinii. Do tego grona z pewnością zaliczyć można Marcina Tulickiego, który może nie jest główną twarzą żadnego z programów państwowego nadawcy, ale pozostaje aktywny w swoich mediach społecznościowych. Ostatnie z zamieszczonych przez niego nagrań wzbudza niepokój oraz dzieli internautów.

Widać na nim, przemieszczający się lewym pasem samochód osobowy i wyprzedzającego go busa. W pierwszym z pojazdów znajdować się miał Tulicki.

Kaufland przechytrzył konkurencję. Takiego rozwiązania w dobie epidemii nikt się nie spodziewałKaufland przechytrzył konkurencję. Takiego rozwiązania w dobie epidemii nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

- Kretynowi, który próbował nas staranować na drodze, oświadczam, że sprawa jest na @PolskaPolicja i zrobię wszystko, żeby go zidentyfikować. Facet jest niebezpieczny dla otoczenia. Może ktoś z internautów pomoże? Zdarzenie miało miejsce w Będzinie - napisał Tulicki na Twitterze, zamieszczając nagranie.

Dziennikarz TVP w niebezpieczeństwie

Nie wszystkim internautom spodobał się tweet Tulickiego. Część z nich zarzuca mu niepotrebne zajmowanie lewego pasa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szpital stawia na całkowicie nową w Polsce metodę leczenia z wirusa. Medycy ujawnili efekty, jest nadzieja
2. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo

- Wydaje się, że Policja po przeanalizowaniu materiału będzie musiała wystawić mandat za nieuzasadnione zajmowanie lewego pasa. Oczywiście będzie też szukała łajdaka ale jest tu okazja do szerszej refleksji - czytamy w komentarzach.

Tulicki do 2016 roku związany był z katowickim oddziałem Telewizji Polskiej. Następnie przeszedł do "Wiadomości". W ubiegłym roku objął stanowisko korespondenta telewizji w Tibilisi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
  2. RMF: Gowin odrzucił ultimatum. Rozłam w rządzie może nastąpić w każdej chwili
  3. Skandaliczny artykuł duchownego został usunięty, ale w sieci nic nie ginie. Znalazł sprzymierzeńca
  4. Rydzyk nie daje za wygraną. Jego prośba w czasie pandemii może bulwersować
  5. Dziś, między 10 a 12 Polki i Polacy stanęli na wysokości zadania. Zdjęcia mówią same za siebie
  6. Jak złamią kwarantannę, dostaną najgorszą, tragiczną karę. Jeden kraj stracił cierpliwość

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News