TVN24. Awantura między Włodzimierzem Czarzastym a Bartoszem Kownackim.. tvn24.pl (screen z programu "Ława polityków)Źródło: tvn24.pl (screen z programu "Ława polityków)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 23 Sierpnia 2020

Nagła awantura na antenie w TVN24. Na żywo padły obelżywe słowa i mnóstwo wulgaryzmów, sytuacja, jakiej nie było

TVN24 stał się areną dla awantury między posłem Lewicy Włodzimierzem Czarzastym a Bartoszem Kownackim z Prawa i Sprawiedliwości. – Pan nie dość, że jest chamem, to jeszcze jest idiotą – wskazał Czarzasty, komentując słowa posła PiS, który wskazał m.in. że osoby takie jak aktywistka Margot powinny być poddane leczeniu.

Szczegóły niezwykle ostrego starcia, do którego doszło na antenie TVN24, przytacza tygodnik "Wprost". Jednymi z gośćmi zaproszonymi dziś do programu "Ława polityków" byli Włodzimierz Czarzasty oraz Bartosz Kownacki. W pewnym momencie dyskusja zeszła na temat Margot, zatrzymanej aktywistki LGBT, która spędzi w areszcie dwa miesiące, czekając na stanięcie przed sądem wobec głośno omawianego oskarżenia o zniszczenie furgonetki działaczy anty-LGBT oraz zaatakowanie jednego z nich.

Nagłe zwolnienia prowadzących w Nagłe zwolnienia prowadzących w "Pytaniu na śniadanie", dziwnym trafem ogromne zmiany w TVP. O co chodzi?Czytaj dalej

Margot, wielokrotnie podkreślająca, że jest osobą niebinarną, a zatem nieutożsamiającą się z żadną płcią, została osadzona w męskim areszcie. – Ja bardzo jasno powiem. To jest osoba, która podobno miała dziewczynę. Widać, że jest bardzo krewki, wiec na pewno sobie poradzi – ocenił wspomniany polityk obozu Prawa i Sprawiedliwości Bartosz Kownacki.

TVN24. "Jak w Polsce ktoś się uważa za Napoleona, to jest leczony"

Słowa Kownackiego szybko skomentował goszczący w programie poseł z ramienia Lewicy Włodzimierz Czarzasty. – To, co pan mówi, jest po prostu chamskie. Co pan sugeruje? – dopytywał wicemarszałek Sejmu. I dalej, tym razem już w znacznie ostrzejszym tonie: – Niech pan nie sugeruje takich rzeczy, że jak jest krewki, to sobie w więzieniu poradzi. Jest pan chamem i tyle.

Pamiętacie Filipka z Pamiętacie Filipka z "Rodziny zastępczej"? Jest już mężczyzną przed trzydziestką, przeszedł nadzwyczajną metamorfozęCzytaj dalej

– Jak pan mówi o panu Margot, to ja bym tylko powiedział tak: jak w Polsce ktoś się uważa za Napoleona, to jest leczony. Nie dziwię się dużej części środowisk, że jeżeli ktoś, kto jest mężczyzną, udaje, mówi, że jest kobietą, że te środowiska tego nie rozumieją. Ja też tego nie rozumiem – kontynuował tymczasem polityk PiS, na co natychmiast odpowiedział Czarzasty, pytając, czy zdaniem Kownackiego homoseksualiści powinni być leczeni. – Nie mówię o homoseksualistach, tylko o ludziach, którzy uważają, że są kimś innym, niż są – wskazał poseł Prawa i Sprawiedliwości.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Media przed chwilą podały smutną wiadomość. Nie żyje bardzo zasłużona postać, miał 67 lat
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Od dzisiaj ważne zmiany w rentach i emeryturach. Musisz mieć szczególne oko na jedną kwotę

Na słowa polityka zareagował również prowadzący program TVN24 Piotr Kraśko, przypominając, że Margot jest osobą niebinarną i wielokrotnie prosiła o to, by traktować ją jako kobietę. – A niektórzy chcą być traktowani jako Napoleon albo marszałek Polski. Bądźmy poważni – skwitował Bartosz Kownacki, któremu dłużny nie pozostał Włodzimierz Czarzasty. – Pan nie dość, że jest chamem, to jest jeszcze idiotą – odparł wicemarszałek Sejmu z Lewicy.

Dyskusja nie zakończyła się w studio i przeniosła się do internetu. Kownacki najwyraźniej poczuł się urażony słowami Czarzastego. W opublikowanym na Twitterze wpisie czytamy: "Cham, idiota??? Pozdrawiam człowieka Wielkiej Kultury, Wielkiego Erudytę - Marszałka Włodzimierza Czarzastego. Miłej niedzieli". W odpowiedzi polityk z obozu Lewicy wskazał, że poseł PiS przy wyrażeniach "cham, oraz idiota" niepotrzebnie użył znaków zapytania. "Czy z "???" czy bez "???", nie jest Pan w stanie mnie obrazić", zapewnił na koniec Kownacki.

Wymiana zdań między Włodzimierzem Czarzastym a Bartoszem Kownackim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prezydent pilnie zwołał spotkanie. Sprawa jest poważna, chodzi o życie milionów ludzi
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Prosto pod koła samochodu wybiegło malutkie dziecko. Skrajna nieodpowiedzialność opiekunów
  4. Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasa
  5. Widzieliście w Polsce coś podobnego? Spot w TVP Info jak w alternatywnej rzeczywistości
  6. Córka Małysza wprawiła w osłupienie. Na zdjęciu wszystko widać

Źródło: TVN24 / Wprost / Twitter

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!