Igor Sokołowski kończy współpracę z TVN24. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 19 Lutego 2021

Popularny dziennikarz odchodzi z TVN24

Dziennikarz i prezenter TVN24 Igor Sokołowski odchodzi ze stacji, poinformował portal Wirtualnemedia.pl. „To już nie jest moje miejsce”, przekazał w pożegnalnym e-mailu do kolegów z redakcji.

Z ustaleń portalu, których szczegóły przytacza serwis dorzeczy.pl, wynika, że w czwartkowy wieczór Sokołowski wysłał do kolegów z redakcji e-maila, w którym poinformował o swoim odejściu.

W wiadomości dziennikarz miał wskazać, że decyzja o odejściu była warunkowana przez „kilka mniejszych i większych rzeczy”. Były już członek redakcji TVN24 podziękował ponadto za lata współpracy.

Igor Sokołowski kończy współpracę z TVN24

W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce, przekazał Igor Sokołowski.

Policjanci zjeżdżają do Zakopanego. Wzmożone kontrole już w ten weekendPolicjanci zjeżdżają do Zakopanego. Wzmożone kontrole już w ten weekendCzytaj dalej

I dodał: Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie – nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy – chciałbym zapomnieć. Dobre – pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień.

Na zakończenie prezenter przeprosił za ewentualne przewinienia i zapewnił, że wspólna praca z pracownikami TVN24 była przywilejem. Bardzo za to dziękuję, napisał.

Dziennikarz potwierdził odejście

W rozmowie z Wirtualnymi Mediami Sokołowski potwierdził, że odchodzi ze stacji.

Potwierdzam, że złożyłem wypowiedzenie, nie chcę mówić o szczegółach ani o dalszych planach – powiedział były dziennikarz TVN24.

Rozmówca portalu wskazał, że nie pojawi się już na antenie prywatnego nadawcy.

źródło: Wirtualne Media / Do Rzeczy

Artykuły polecane przez redakcję WTV: