TVN Szymon Hołownia. youtube/tvn
Źródło: youtube/tvn
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 28 Listopada 2019

Po 12 latach nagle odchodzi z Mam Talent. Co dalej z programem?

TVN słynie z adaptacji kultowych, zagranicznych formatów. Tym, który uzyskał największą popularność, jest "Mam Talent". Zawdzięcza to, najprawdopodobniej, charyzmatycznym prowadzącym. Widzowie muszą pożegnać się z jednym z nich. Czy to jednoznaczny sygnał, że Hołownia wchodzi do polityki?

Mimo zdecydowanych zmian w składzie jury, od 2008 roku prowadzącymi "Mam Talent", byli Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Kultowy duet słynął z komentowania i dopingowania uczestników programu. Teraz Prokop będzie zmuszony znaleźć sobie nowego partnera.

Nastolatka pokonała pół przejścia dla pieszych, kiedy z impetem wjechał w nią samochód. Później potrącił ją drugiNastolatka pokonała pół przejścia dla pieszych, kiedy z impetem wjechał w nią samochód. Później potrącił ją drugiCzytaj dalej

TVN bez jednej z gwiazd. Szymon Hołownia szykuje się do wyborów?

Już od dłuższego czasu mówi się, że Hołownia planuje ubiegać się o fotel prezydencki. Wskazywały na to m.in. doniesienia "Polityki Insight", której redakcja dotrzeć miała do zamówionych przez dziennikarza badań opinii publicznej. Podobno Hołownia powołał już dwa sztaby wyborcze.

Informacją o odejściu z programu, prezenter podzielił się za pośrednictwem Facebooka.

- A już w sobotę - po raz ostatni... Po 12 latach. Szmat czasu. Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach mojego wejścia w tę przygodę już powiedziałem w naszej ostatniej książce pisanej z Marcinem Prokopem, „Pół na pół”). Ale rekapituluję to sobie już dziś. Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje... Odchodzę z Mam Talent TVN, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata (bo to za każdym razem były miliony) - dziękuje. I NA PEWNO się NIE rozstajemy! - napisał Hołownia.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Radio Maryja to szczyt góry lodowej imperium Rydzyka. Sieć komórkowa, różańce z agatu i nie tylko

2. Jarosław Kaczyński chroniony przez sędziego? Zdumiewające postanowienie ma być dowodem

3. Nasze zestawienie: 5 rzeczy, w które można by zainwestować, zamiast Łuku Triumfalnego

4. Będzie kolejna obniżka wieku emerytalnego? Zaproponowano poważne zmiany

5. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie

6. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę