TVN żegna swojego wieloletniego pracownika Adama Pieczyńskiego. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 28 Listopada 2019

TVN żegna redaktora naczelnego. Przewrót na samym szczycie

TVN - Adam Pieczyński, redaktor naczelny po prawie 20 latach pracy kończy karierę w TVN24. Telewizja ma już następcę na jego miejsce.

Spółka TVN 27 listopada poinformowała, że jej dotychczasowy główny pion informacji, redaktor naczelny stacji TVN24 i szef "Faktów", kończy swoją przygodę w tej stacji telewizyjnej. Już w grudniu jego stanowisko obejmie Michał Samul. Mężczyzna jest bliskim współpracownikiem Pieczyńskiego. Pracowali razem od początku istnienia serwisu TVN24. Dziennikarz swoje odejście argumentuje chęcią skupienia się na wypoczynku i większego poświęcenia się rodzinie.

Powstanie film o Jarosławie Jakimowiczu? Nowa gwiazda TVP ujawniaPowstanie film o Jarosławie Jakimowiczu? Nowa gwiazda TVP ujawniaCzytaj dalej

TVN żegna wieloletniego pracownika Adama Pieczyńskiego

- "Po blisko 30 latach pracy na różnych stanowiskach w mediach, w tym po 18 latach kierowania TVN24 i "Faktami", nadszedł moment, by oddać stery, wypocząć i poświęcić się rodzinie. Newsy w TVN są miejscem, które współtworzyłem i kocham. Będzie mi ich brak, tak jak i współpracowników, których szanuję i podziwiam" - podsumował swoją decyzję.

- "Decyzja o przekazaniu stanowiska Michałowi Samulowi jest naturalnym wyborem. Jako mój zastępca był zaangażowany we wszystkie ważne decyzje redakcyjne i biznesowe. Zostawiam zespół w dobrych rękach" - dodał.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze

2. Uczestnik show TVN zaczął obmacywać dzieci na wizji. Natychmiast wezwano policję

3. Prezenterka TVP apeluje: drugiej połówki szukajcie w kościele

4. Zrozpaczona właścicielka szuka swojego pupila. Wyznaczyła bardzo wysoką nagrodę

5. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

6. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie