TVN Kamil D zatrzymany. wtv.pl
Źródło: wtv.pl
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 2 Grudnia 2019

Były dziennikarz TVN Kamil D. znowu zatrzymany. Ale tym razem za coś innego

TVN wypromował wielu ciekawych i przyjaznych dziennikarzy. Do tego grona ewidentnie nie zalicza się Kamil D., który po raz kolejny został zatrzymany. Padły zarzuty, jakich do tej pory jeszcze nie usłyszał.

Kariera Kamila D., początkowo, rozwijała się w zawrotnym tempie. Dziennikarz przez lata związany był z Telewizją Polską a w 2006 roku objął jedno z najbardziej prestiżowych stanowisk w branży - redaktora naczelnego i prowadzącego główne pasmo informacyjne w telewizji TVN, "Fakty".

Jędraszewski u Rydzyka, jak zawsze Jędraszewski u Rydzyka, jak zawsze "wesoło" o LGBT. "Tylko ci ludzie nie zginą"Czytaj dalej

D. nie był jednak dobrym przełożonym. W 2015 roku na łamach tygodnika "Wprost" ukazał się artykuł, dotyczący mobbingu i molestowania w jednej z dużych, polskich telewizji. Choć nazwisko dziennikarza nie padło w tekście, niedługo po jego publikacji, stacja zerwała z nim współpracę.

4 lata później usłyszał zarzuty: prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, zagrożone łączną karą pozbawienia wolności do lat 12. To nie koniec jego złej passy.

B. dziennikarz TVN z nowymi zarzutami

Tym razem D. usłyszał zarzuty podrobienia dokumentów oraz doprowadzenia banku do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wielkiej wartości. O sprawie poinformował portal tvp.info. Dziennikarz miał podrabiać podpisy swojej żony, aby uzyskać kredyt. Mężczyzna miał zostać doprowadzony do prokuratury w Katowicach.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jak podłym człowiekiem trzeba być? Z grobu 8-latka skradziono figurkę, jego Anioła Stróża

2. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę

3. Omdlenie, podejrzewającego udar uczestnika było początkiem. Kolejne kontrowersje w MasterChefie

4. Jarosław Kaczyński właśnie trafił do szpitala, czeka go operacja. Ból nie pozwolił na zwłokę

5. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy

6. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób