TVN. kadr z programu "Dzień dobry TVN"Źródło: kadr z programu "Dzień dobry TVN"
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 1 Grudnia 2019

Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)

TVN wypromowało wiele charyzmatycznych postaci. Jedną z nich jest Filip Chajzer, syn kultowego prowadzącego "Idź na całość", Zygmunta Chajzera. Niestety, dziennikarzowi zdaje się brakować klasy swojego ojca, co po raz kolejny, dobitnie udowodnił.

Pisaliśmy ostatnio o "dokonaniach", jakie na swoim koncie ma Chajzer. Był już oskarżany o molestowanie na wizji i wystawianie na lincz dziennikarki, która mu o tym przypomniała. Kiedy w studio gościł małpki kapucynki, uwagę zwróciła mu nawet jego koleżanka po fachu, Kinga Rusin.

Prowadzący DDTVN sięgnął dna. Wyśmiewa się z osób, cierpiących na zaburzeniaProwadzący DDTVN sięgnął dna. Wyśmiewa się z osób, cierpiących na zaburzeniaCzytaj dalej

Gwiazda TVN przeprasza. I jest tylko gorzej

Chajzer postanowił odnieść się do sytuacji, jaka miała miejsce w "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz, podczas rozmowy o atakach paniki, postanowił zasymulować takowy. Internauci szybko wytknęli mu stygmatyzację osób, cierpiących na zaburzenia lękowe.

Chajzer bronił się, tłumacząc, że jego "inscenizacja" odnosiła się do wątku zakupów świątecznych w zatłoczonych centrach handlowych, na które "jak zapewne większość facetów reaguje mniej więcej w taki właśnie sposób".

Niestety, po mojej sugestii, jakoby słowa te miały znamiona seksizmu, nie ma śladu. O usuwaniu komentarzy przez dziennikarza internauci pisali już jakiś czas temu. Teraz wpisu nie można skomentować wcale.

Poniżej przytaczamy pełną treść wpisu:

 - Szanowni Państwo. Pragnę odnieść się do sprawy wczorajszego ataku paniki. Jedyną intencją, którą miałem było nawiązanie do rozmowy o zakupach świątecznych w zatłoczonym centrum handlowym, na które (jak zapewne większość facetów) reaguje mniej więcej w taki właśnie sposób. Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na codzień dotyczy ten problem. Problem jest jeszcze jeden. W odpowiedzi ludzi, którzy jak rozumiem zdecydowali, że taki sposób wymierzenia sprawiedliwości będzie najwłaściwszy, przeczytałem setki komentarzy szydzących ze śmierci mojego syna w 2015. Do tego dziesiątki drastycznych zdjęć z wypadku wklejanych na mój profil facebook oraz wysyłanych w wiadomościach. To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa. Tyle w tym temacie mam do powiedzenia. Życzę pokoju, spokoju i miłości - napisał Chajzer.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Jedna z najpopularniejszych sieci supermarketów znika z Polski. "Polacy traktowani jak gorszy sort"

2. Będzie tylko gorzej. Za najbardziej podstawowe produkty zapłacisz fortunę

3. Matka zamieściła zadanie z podręcznika do V klasy. Coś okropnego

4. Ku przestrodze. Znany aktor dowiedział się o nowotworze czwartego stopnia przez przypadek

5. Nie tylko Black Friday. W poniedziałek też warto zrobić zakupy

6. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa