TVN. Zdjęcie ilustracyjne: TVN Fashion/YouTube/16.05.18/ScreenŹródło: Zdjęcie ilustracyjne: TVN Fashion/YouTube/16.05.18/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Października 2020

Porażające wyznanie gwiazdy TVN wstrząsnęło całym krajem. Okazało się, że jest pomówieniem, Aleksandra Żuraw wstępuje na drogę sądową

Gwiazda TVN opublikowała poruszający film w mediach społecznościowych. Aleksandra Żuraw, bo o niej mowa, podzieliła się dramatycznym wyznaniem. Opowiedziała historię swojej mamy oraz podała, że jest córką ofiary gwałtu i usiłowania zabójstwa.

Od 2010 roku telewizja TVN wyemitowała 8 sezonów kultowego reality-show "Top Model. Uczestniczka 4 serii, Aleksandra Żuraw regularnie udziela się w społecznościowych mediach. Widzowie TVN-u mogą kojarzyć ją nie tylko jako faworytkę jurorów, ale też gwiazdę, która ujawniła, co dzieje się za kulisami programu. Modelka, choć nie dotarła do finału, z sukcesami prowadzi autorski kanał na platformie YouTube. W jednym z materiałów na Instagramie wyznała, że jest córką ofiary gwałtu.

Ważny komunikat i apel dla Polaków. Od dzisiaj znowu wszystko się zmienia, zniesiono pewien zakazWażny komunikat i apel dla Polaków. Od dzisiaj znowu wszystko się zmienia, zniesiono pewien zakazCzytaj dalej

Gwiazda TVN komentuje wyrok Trybunału Konstytucyjnego "Żyję, ponieważ aborcja na życzenie w naszym kraju była nielegalna"

Filmy publikowane przez mamę małej Liliany dotyczą głównie kwestii macierzyństwa. Tym razem jednak uczestniczka show TVN postanowiła opowiedzieć o swojej mamie. - Jestem osobą, która urodziła się w 1993 roku i żyję, ponieważ aborcja na życzenie w naszym kraju była nielegalna - wyznała Żuraw.

 - Nigdy o tym nie mówiłam i wątpię, że moja mama będzie pochwalała to, że mówię o tym publicznie, ale wy nie wiecie, przez jakie piekło musiałyśmy obie przejść. Mamo, przepraszam cię za to, co powiedziałam, ale uważam, że to też jest pokazanie twojego heroizmu i tego, jak wielką bohaterką jesteś dla mnie - dodała była uczestniczka programu TVN-u.

Oburzające. MEN zapowiada bardzo poważne konsekwencje dla nauczycieli za Strajk KobietOburzające. MEN zapowiada bardzo poważne konsekwencje dla nauczycieli za Strajk KobietCzytaj dalej

Aleksandra Żuraw podkreśliła jednak, że nie popiera prawo kobiety do decydowania o swoim życiu i zdrowiu. - Nie chce mówić nikomu, co jest słuszne, ale jestem za wyborem. Nie każda kobieta musi być bohaterką. W moim bardzo bliskim otoczeniu były kobiety, którym doradzano terminację płodów z powodu ich wad. Nie wyobrażam sobie, by tych osób teraz nie było w moim życiu. Są dla mnie bardzo ważni - tłumaczyła.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Uzbrojony ksiądz-kibol puszczony wolno. Będzie mógł znowu grozić demonstrantom
2. Co z dalszymi obostrzeniami oraz zamykaniem handlu i usług? Gowin zdradza dalsze plany
3. Poszła na zakupy do Auchan i poczuła ogromne zagrożenie. Wezwała policję

Przypomnijmy, że w po wejściu w życie ustawy z 1993 roku dozwolone było przerwanie ciąży w przypadku czynu zabronionego. Warto jednak podkreślić, że wielu lekarzy, po wejściu w życie restrykcji, bało się wykonywania zabiegów aborcji. Gwiazda TVN na Instagramie publikowała też zdjęcia z manifestacji Strajku Kobiet. Wyznanie byłej modelki wywołało niespodziewaną reakcję widzów.

Internauci, jak wskazała uczestniczka show TVN-u, zaczęli lawinowo wysyłać wiadomości, okazując tym samym wsparcie dla autorki nagrania. Relacje Aleksandry Żuraw możecie znaleźć pod tym LINKIEM.

Sama modelka odniosła się do tych informacji, wskazując, iż ze strony redakcji Onetu doszło do nadużycia. Onet przekazał, że Aleksandra Żuraw jest dzieckiem pochodzącym z czynu zabronionego, jednak pod artykułem na Facebooku pojawił się emocjonalny wpis głównej bohaterki przygotowanego materiału.

- Cieszę się, że będziemy mogli spotkać się w sądzie drogi Onet. Za te plugawe kłamstwa, wykorzystywanie takiej tragedii do oszukiwania ludzi. Drodzy czytelnicy, Onet pokusił się o kłamliwą treść na mój temat, nie jestem dzieckiem z gwałtu i nigdy w życiu nie wypowiedziałam takich słów - napisała w mediach społecznościowych uczestniczka Top Model.

TVN

Źródło: screen Facebook.com

Uwaga meteopaci. W najbliższych dniach możecie mieć problem z ciśnieniem, może być niebezpiecznieUwaga meteopaci. W najbliższych dniach możecie mieć problem z ciśnieniem, może być niebezpiecznieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna wiadomość z ostatniej chwili obiegła media. Legenda nie żyje, podróżował po całym świecie
  2. Niepokojące wyniki badań. Dotyczą pacjentów bezobjawowych
  3. Wstawiła nagranie w obronie kobiet, które obiegło całą sieć. Teraz otrzymuje pogróżki, obelgi i nienawistne wiadomości o nieludzkich treściach, brak słów
  4. Żałoba w rodzinie Radia Maryja. Tadeusz Rydzyk musiał pożegnać bliską osobę
  5. Uzbrojony ksiądz-kibol puszczony wolno. Będzie mógł znowu grozić demonstrantom
  6. Incydent w Sosnowcu. - „PiS” i symbol błyskawicy na zdewastowanych autach
  7. Polacy masowo popełniają kilka błędów w przygotowaniu ciasta na pierogi. Szkoda, bo tak łatwo ich uniknąć