TVN będzie musiał poradzić sobie zarówno bez Magdaleny Mołek, jak i Kingi Rusin.. (zdj. il.) TRICOLORS/East News
Źródło: (zdj. il.) TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 30 Sierpnia 2020

Przepracowały w TVN po 15 lat. Teraz Kinga Rusin otrzymała od niej SMS-a, znamy jego treść

TVN będzie musiał poradzić sobie zarówno bez Magdaleny Mołek, jak i Kingi Rusin. Po 15 latach prowadzenia "Dzień Dobry TVN" dziennikarka zdecydowała się poszukać nowych wyzwań. Z informacji przekazanych przez Mołek wynika, że nie była zaskoczona rezygnacją koleżanki.

Popularna śniadaniówka TVN-u wystartowała w roku 2005. Wówczas, jak wskazuje Wirtualna Polska, "Dzień Dobry TVN" na zmianę współprowadziły Magda Mołek oraz Kinga Rusin, obie o nienaruszalnej, jak się zdawało, pozycji w stacji. Program z wolna przechodzi jednak coraz silniejszą metamorfozę. Najpierw z jego prowadzenia zrezygnowali Marcin Meller oraz Magdalena Mołek. Teraz podobną decyzję podjęła również Rusin.

Fatalne informacje dla setek osób w całej Polsce. Tesco podjęło decyzję, nie ma odwrotuFatalne informacje dla setek osób w całej Polsce. Tesco podjęło decyzję, nie ma odwrotuCzytaj dalej

Magda Mołek o odejściu Rusin z TVN: "Poradzi sobie"

Choć dla ekipy "DDTVN" odejście dziennikarki miało być sporym szokiem, niewiele wskazuje na to, by Kinga Rusin zamierzała zmieniać swoje postanowienie. Była prowadząca wskazała już, że swoje siły ma zamiar poświęcić na produkowanie bardziej ambitnych, autorskich materiałów. Nie jest też tajemnicą, że Rusin zajmuje się prowadzeniem własnej firmy kosmetycznej.

Jarosław Kaczyński ma się czego wstydzić? Światło dzienne ujrzały zadziwiające fakty z przeszłościJarosław Kaczyński ma się czego wstydzić? Światło dzienne ujrzały zadziwiające fakty z przeszłościCzytaj dalej

Jak wskazuje WP, dowiedziawszy się o decyzji byłej redakcyjnej koleżanki, Magda Mołek natychmiast skontaktowała się z nią, wysyłając SMS-a. "Napisałam do Kingi SMS-a i napisałam na Instagramie, że życzę jej lekkiego i wspaniałego życia po »Dzień Dobry TVN«", zdradziła dziennikarka w rozmowie z "Jastrząb Post". Mołek wskazała ponadto, że po odejściu ze stacji również otrzymała wiadomość od Rusin.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumienia
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Nauczyciele mają dość, coraz więcej rezygnuje z nauczania. Zamiast tego wybierają specjalne świadczenie

"Jak ja odeszłam, to Kinga też do mnie napisała. Napisała, że nie wierzy, że ja to zrobiłam", zwraca uwagę dziennikarka, która po rezygnacji z prowadzenia śniadaniówki TVN-u swoją karierę kontynuuje w serwisie YouTube. Mołek jest m.in. autorką podcastu "Rozważna i erotyczna", zaznacza Wirtualna Polska. "Ja jestem w tym biznesie od ćwierć wieku i jestem z drużyny wielkich nazwisk telewizyjnych. Wielkich gwiazd i osobowości, których po prostu w tej przestrzeni nie ma. Oni w większości odeszli albo zmienili zawód, albo zajęli się czymś innym", przekazała.

Dodała, że nie boi się o przyszłość byłej koleżanki z pracy. Obie panie są zdania, że dobrzy dziennikarze zawsze znajdą dla siebie przestrzeń w zawodzie, niekoniecznie kontynuując współpracę z telewizją.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało właśnie pilny alert. Nie chodzi o pogodę, sprawa jest poważniejsza
  2. Wiceminister: “opłata cukrowa nie trafi do budżetu państwa”. Nie, Patkowski mija się z prawdą
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Ewakuacja ponad 3 tys. osób. Nie mają wyjścia, ratują swoje życie. Europejski dramat poraża

Źródło: WP