Dziennikarka TVN ma sławną mamę, jednak mało kto o tym wie. Instagram.com/@dotindotinŹródło: Instagram.com/@dotindotin
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 30 Września 2020

Wiecie, czyją córką jest znana z TVN Dorota Szelągowska? Ma szalenie popularną matkę, wielu fanom umknęło

Znana z anteny TVN specjalistka od domowych remontów, Dorota Szelągowska, zamieściła w sieci wyjątkowo wymowne zdjęcie. Dziennikarka dość mocno ukrywa swoją prywatność, dlatego jej fani nie grzebią zbyt mocno w życiorysie prezenterki. Przez fakt ten wielu z nich nie wie, kogo jest córką. Jej mama jest znana większości Polaków.

TVN od lat wraz z Dorotą Szelągowską remontuje mieszkania i domy Polaków. Format nie zyskał co prawda sławy równej programowi Polsatu „Nasz nowy dom”, jednak widzowie pokochali podejście prezenterki do napotykanych zadań. Jest bardzo naturalna przed kamerą, a jej puenty oraz uwagi są wyjątkowo błyskotliwe. Wiele osób nie wiedziało jednak, kim jest matka Doroty Szelągowskiej. Polacy znają jej postać wyjątkowo dobrze, fani nie widzieli o tej pory między paniami zbyt dużego podobieństwa, wszystko uległo zmianie przez jedno zdjęcie udostępnione przez gwiazdę programu remontowego TVN.

Emerycie, wiemy, o ile może wzrosnąć twoje świadczenie. Najubożsi będą załamaniEmerycie, wiemy, o ile może wzrosnąć twoje świadczenie. Najubożsi będą załamaniCzytaj dalej

Na antenie TVN remontuje domy, nie pozwala jednak by kamery towarzyszyły jej wszędzie

Dorota Szelągowska, mimo pracy w telewizji nie goni za nieustanną sławą i uznaniem widzów. Na swoim Instagramie zaprasza fanów do nieco bardziej osobistej części swojego życia, jednak prywatność jest dla niej bardzo ważna. Ludzie wielokrotnie ją ranili, więc ta wycofana postawa nie powinna nikogo dziwić. Gwiazda TVN lubi zaskakiwać widzów swoim wizerunkiem i nie raz już eksperymentowała z fryzurą. Dzięki jednemu z ostatnich zdjęć udostępnionych w mediach społecznościowych wiele osób dowiedziało się, kim jest matka znanej prezenterki TVN. Do tej pory podobieństwo nie było, aż tak zauważalne, lecz gdy Dorota Szelągowska zdała się na naturę, nikt nie może mieć wątpliwości co do bliskiego pokrewieństwa obu pań.

Wielu fanów nie wiedziało czyją córką jest Dorota Szelągowska

ING Bank wprowadza pilne zmiany. Klienci muszą być przygotowani już dziśING Bank wprowadza pilne zmiany. Klienci muszą być przygotowani już dziśCzytaj dalej

Postać uśmiechniętej prezenterki gotowej na ubrudzenie sobie rąk w czasie przerabiania mebli, czy malowania ścian znają wszyscy widzowie TVN oraz TVN Style. Dorota Szelągowska rozkochała w sobie widzów, jednak za pełną optymizmu twarzą kryją się bolesne historie. Swego czasu zdradziła w jednym z wyjątkowo osobistych wywiadów, że w przeszłości była ofiarą przemocy stosowanej względem niej przez ojczyma. Mimo trudnego dzieciństwa Dorota Szelągowska ma świetne kontakty ze sławną mamą. Kogo córką jest znana dziennikarka TVN? Jej mama sprzedała miliony książek, a niektóre z jej pozycji zostały nawet zekranizowane. Po opublikowaniu przez nią fotografii opatrzonej zabawnym podpisem fani nie mieli wątpliwości. Dorota Szelągowska i pisarka Katarzyna Grochola są niesamowicie podobne. Dopiero gdy dziennikarka zrezygnowała z korzystania ze szczotki do włosów i zdała się na naturę, podobieństwo znacznie się uwidoczniło.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagranie mrozi krew w żyłach. Nagle weszła tuż pod tramwaj, tylko dla osób o mocnych nerwach
2. Rewolucyjny przepis na placki ziemniaczane. Bajecznie proste i nieziemsko pyszne
3. Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego całkowicie odpłynął? "Prezes będzie rządził do 120 lat"

Dorota Szelągowska to żywa kopia swojej mamy

Na Instagramie gwiazdę TVN śledzi już ponad 786 tys. osób, którym nie przeszkadza, że nie mogą poznać każdego momentu życia prezenterki. Ostatnio zaskoczyła jednak wszystkich, publikując nietypową fotografię. Słynąca z idealnie ułożonych blond włosów Dorota Szelągowska opublikowała zdjęcie, gdzie każdy kosmyk żyje swoim życiem. Platynowe loki i szeroki uśmiech nie pozostawiają wątpliwości co do pokrewieństwa ze znaną mamą. Fani natychmiast to zauważyli i w komentarzach pojawiła się lawina komplementów pod adresem zarówno dziennikarki TVN, jak i jej mamy Katarzyny Grocholi. W dyskusji pojawiła się sama rodzicielka Doroty Szelągowskiej.

- To moja córka! Włos ma po mnie! Kolor... ? Bądź szczęśliwa kochanie!!! - napisała pod roześmianym zdjęciem córki Katarzyna Gorochola. Wiedzieliście, że znana z remontów i niezależnego podejścia w kwestii prac domowych Dorota Szelągowska, jest córką jednej z najbardziej znanych polskich pisarek?

TVN

Źródło: Instagram.com/@dotindotin

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z publicznego profilu Doroty Szelągowskiej dostępnego pod adresem Instagram.com/@dotindotin

Źródło: Kozaczek

Niespodziewane starcie na planie Niespodziewane starcie na planie "Top Model". Jurorce puściły nerwy, "zabiję go zaraz"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Resort wydał nowe obostrzenia. Maseczki już nie tylko w komunikacji miejskiej
  2. Nikt nie wiedział, co się dzieje z Hanną Gronkiewicz-Waltz. Media właśnie ujawniły, do końca życia będzie cierpieć
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Fotoradar zrobił mu zdjęcie w idealnym momencie. Dostanie mandat za korzystanie z telefonu?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News