Gwiazda TVN przed laty uległa strasznemu wypadkowi. Screen z programu "W roli głównej". YouTube/ TVN Series (Kadr z serialu 39,5)
Źródło: YouTube/ TVN Series (Kadr z serialu 39,5)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 29 Września 2020

Gwiazda TVN przeżyła dramatyczny wypadek. Okoliczności zdarzenia nadal nie są znane

TVN przez lata zrzeszył setki aktorów, dziennikarzy czy wszelkiej maści celebrytów. Jedną z gwiazd silnie związanych ze stacją jest Alan Andersz. Młody aktor przed laty uległ strasznemu wypadkowi. "Lekarze operowali mnie 8 godzin ze świadomością, że szanse na przeżycie mam marne".

Do wypadku, w wyniku którego Alan Andersz doznał poważnego urazu głowy, doszło przed przeszło ośmioma laty. 23-letni wówczas aktor spadł ze schodów po przepychance, do której doszło w klubie Willa Matrix, przypomina portal Pudelek.pl. Artysta uderzył głową w ciężką donicę. Natychmiast przewieziono go do szpitala. Na miejscu stwierdzono wylew, a jedyną szansę na uratowanie życia Anderszowi była trepanacja czaszki.

Dziennikarka Polsatu nie wytrzymała. W ostrych słowach napisała co myśli, fani się nie spodziewali: Dziennikarka Polsatu nie wytrzymała. W ostrych słowach napisała co myśli, fani się nie spodziewali: "Żenadometr wywaliło"Czytaj dalej

Poruszający wpis gwiazdy TVN

We wpisie opublikowanym w ósmą rocznicę wydarzenia gwiazda TVN wspomina, że szanse na uratowanie jego życia były wyjątkowo marne. W lutym bieżącego roku Alan Andersz podzielił się z fanami zdjęciem przedstawiającym stan jego czaszki po wypadku, a w opisie wspomina szczegóły wydarzenia, które, jak twierdzi, całkowicie zmieniło jego życie. Nie obyło się i bez kilku ciepłych słów w stronę przyjaciół, którzy pomogli mu w tamtym okresie.

Następna kuriozalna wpadka w Wiadomościach TVP. Teraz naprawdę ich poniosło, możecie się uśmiaćNastępna kuriozalna wpadka w Wiadomościach TVP. Teraz naprawdę ich poniosło, możecie się uśmiaćCzytaj dalej

"Dzień dobry. 18.02 Ważna data dla mnie. 8 lat temu o godzinie, o której wrzucam ten post, 2 lekarzy walczyło o moje życie na bloku operacyjnym. Nie poddali się, naprawili. Z tego, co pamiętam, na zdjęciu, które trzymam, mam około 40-50 szwów. To, że lekarze się nie poddali i dokonali niemożliwego, dało mi moc do tego, żebym i ja się nie poddał. W momentach słabości bardzo często sobie powtarzałem: »Lekarze operowali mnie 7-8 godzin ze świadomością, że szanse na przeżycie mam marne i nie poddali się. To komuś ma zależeć na moim życiu bardziej niż mi?! Nie może tak być«", czytamy na Instagramie aktora.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Elżbieta od lat dolewa 3 łyżki jednego produktu do kotletów mielonych. Jej rodzina jest pewna - są najlepsze pod słońcem
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

"Jestem dozgonnie wdzięczny za to, że się nie poddali. Dziękuję Sebkowi i Rafałowi, że pojechali za karetką do szpitala, dziękuję całej ekipie szpitala MSW w Warszawie za opiekę, dziękuję rodzicom za gadanie do mnie, kiedy oddychała za mnie aparatura. Dziękuję wszystkim, co trzymali kciuki i wierzyli, że z tego wyjdę. Wyszedłem. Inaczej patrzę na wszystko! Jest pięknie. Życie jest piękne", pisał aktor przeszło pół roku temu.

Alan Andersz odniósł się do swojego wypadku.

"Staram się przekazywać wiedzę, którą złapałem, komu tylko mogę, żeby uświadomić, że nawet z najciemniejszej doliny da się wyjść. Nie poddawajcie się kochani! Trzymam za Was kciuki! Kimkolwiek jesteś, życzę ci dobrze", zakończył, całość podpisując jako "Alan – 8 lat", co zapewne miałoby oznaczać, w wyniku wypadku narodził się na nowo. O urazie głowy, jak i efekcie, jaki walka o życie miała na jego życie, aktor opowiadał niejednokrotnie, m.in. w programach Kuby Wojewódzkiego czy prowadzonym przez Magdę Mołek "W roli głównej".

Źródła: Pudelek / Instagram

Na zdjęciu głównym znajduje się kadr z serialu 39,5.

Prowadzący Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl natychmiastowo wycofuje hitowy produkt. Może doprowadzić do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu
  2. Pilnie zwołano sztab kryzysowy w Warszawie. "Sytuacja jest bardzo poważna"
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadku